|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater v Celju
22.11.2005 11:50:55   
Petra P.
Pozdravček!

Imam vprašanje za Celjanke: a ve katera za kakšnega res dobrega pediatra? Mi smo se preselili in mi je res daleč vozit malega v Ljubljano k zdravniku, ampak ne bi pa rada šla h kar enemu...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediater v Celju
22.11.2005 11:59:44   
lutka
Mi imamo dr. Zupančevo in smo z njo zelo zadovoljni. Nasplošno sem o njej slišala same pozitivne stvari.
Ti bojo pa verjetno še druge povedale svoje izkušnje.

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediater v Celju
22.11.2005 12:22:33   
mammy26
Tudi najine tri sončke ima dr. Zupančeva s katero smo res zadovoljni. Je super....

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediater v Celju
22.11.2005 13:07:20   
usa
Mi imamo dr.Pečnik-Rojnik in je res super.

_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediater v Celju
22.11.2005 13:18:26   
Jančika_
Mi smo pa zelo zadovoljni z dr. Gobovo. Zgleda, da v Celju skoraj ne moreš brcniti v temouser posted image .

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediater v Celju
22.11.2005 17:11:38   
jagoda
Tudi jaz sem se preselila iz LJ v Ce in po priporočilih izbrala dr. Zupanec Jeleno. Moram rečt, da je res fajn zdravnica. Starejše, umirjena in zna z otroki. Tudi svetuje in rada počveka. Tak da men je fajn!user posted image

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pediater v Celju
24.11.2005 14:17:10   
Petra P.
Hvala, hvala.

Punce, kje pa najdemo to dr. Zupancevo /ali Zupančevo?

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pediater v Celju
26.11.2005 20:25:43   
princeska Zala
Tudi mi smo zelo zadovoljni z Zupančevo,najdeš jo v otroškem dispanzerju zraven zdr. doma.

lp

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pediater v Celju
28.11.2005 14:08:13   
HuAnita
Priporočam Pečnik-Rojnikovo. Dvakrat sem bila pri njej in začuda je bila takrat naša dojenčica dovolj težka, ni težila s tistim, akj naredi pri 9m in česa še ne, da zdaj pa bi že morala, ne mori, da je treba otroka pustiti par noči jokati, če se hoče dojiti...
Mislim, da je ona taka, da noče odločati namesto mamic. Vsaj meni se je zdela zelo topla oseba. Za razliko od naše izbrane, do zdaj še nisem šla od nje pomirjena ali vsaj za silo dobre volje. Ne bom napisala, katera je, jo je pa ena pred mano omenilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu princeska Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?