|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost otroka
9.11.2005 11:38:42   
shooo
ojla!
vceraj mi je ginkelog na 3d uzv povedal da ima user posted image  glavico in trebuscek velike za 30t in nogice za 28t!?  a se je ze kateri to zgodilo? zal nimam izvida in fotk,drugih podatkov..ker cakam da mi jih poslje po mailu..ve katera ce ja lehko kaj narobe?da se otroku nogice ne razvijajo prav?jaz se tam sploh nisem spomnila vprasati on pa tudi ni delal nobene panikeuser posted image
prosim za kaksno mnenje.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikost otroka
9.11.2005 11:43:03   
Stefka
Jaz se ne bi sekirala, če bi bilo kaj narobe, bi ti že povedal. Otroci so pač različni, eni imajo večje glavice, eni pa manjše nogice.
Ne sekiraj se, preden boš rodila, bo vse nadoknadil.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikost otroka
9.11.2005 12:12:39   
Anonimen
Pa ne, nobene panike. To je čisto normalno. Naš Nejc je imel trebušček vedno večji za 3 tedne kot pa ostalo. Ful so se razlikovale mere. To ni nič narobe.user posted image

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikost otroka
9.11.2005 12:20:37   
Anonimen
Tudi pri mojem so razlike, nič se ne sekiraj. Vse je O.K.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikost otroka
9.11.2005 13:46:19   
shooo
hvala punce za tolazbo.sem pomirjena, bom pa veseeno povprasala svojega ginica naslednji teden pri rednem pregledu.
lp,
shooo+user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikost otroka
9.11.2005 13:46:38   
jazz
Itak ni nič narobe...meni je tudi povedala gin. da pač zmerijo približno glavico,nogice obseg trebuščka in ne vem še kaj vse in na podlagi vseh teh meritev dobijo spet približno velikost in možni datum poroda. Moj Matic je tudi imel odstopanja za teden dva, tri in je čisto kul in lep fantič!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikost otroka
9.11.2005 14:46:40   
Andy13
No, še eno pomirjevalno sporočilce. user posted image
Nikar se ne sekiraj, meritve +/- 2 tedna so povsem normalne. Tudi pri najinem otročku je tako.

Lp, Andy

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikost otroka
9.11.2005 17:05:49   
šnucika
Ja,tudi moja malauser posted image je pri 31. tednu zaostajala od dva do tri tedne in imela 1200gr ocenjene teže.Pa je G ponovil Uz čez dva tedna in je imela že 1650gr in mere zaostanka za en teden.Prejšnji teden sem bila hospitalizirana zaradi trebušne viroze in ob odpustu sem bila na UZ....vse točno ,kakšen dan zaostanka in teža 2200gr!
Ti naši sončkiuser posted image očitno hitro nadoknadjo zamujeno...tako.da brez skrbi...naj ti G naredi še kakšen UZ v kratkem,da te pomiri.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Andy13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velikost otroka
9.11.2005 17:09:18   
SaaS
Urska, jaz sem imela lani na isti dan rok (16.11). No, pa je bilo prej in smo 8.11. letos praznovali 1 leto.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?