|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kenguru Bebe Confort Squaw
17.11.2005 9:14:51   
miška1
Zanima me ali je pri tem kenguruju možno otroka nosit v obe smeri(proti sebi in od sebe). In tiste ki ga imate kakšnje iskušnje imaste z njim.


lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kenguru Bebe Confort Squaw
17.11.2005 10:19:48   
*maja
Ja ta kengurujček ima možnost nošenja v obe smeri.
Jaz sem s tem kengurujčkom zelo zadovoljna, sploh sedaj, ko je treba otročke bolj oblečti, in so kot kakšni medvedki, se ga da zelo lepo razširiti, tako da nikjer nič ne tišči user posted image .

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.11.2005 11:00:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kenguru Bebe Confort Squaw
17.11.2005 11:01:06   
mia-2
Hoj ta kengrurujček ima možnost nošnje v obe smeri.MI smo z njim zelo zadovoljni.Sam naš mali ima že 9,5kg tako da me po dolgem nošenju kr fajn križ boli.Pa še ko je naprej obrnjen tko miga z nogami da je še bolj težek.LP

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kenguru Bebe Confort Squaw
17.11.2005 11:05:54   
mia-2
Bubabaya mi ga tko čez zavihamo ko je naprej obrnjen.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kenguru Bebe Confort Squaw
17.11.2005 17:25:17   
sazi
Miška1, kaj ga boš kupila, na akciji od BC danes? Jaz sem ga na isti način kupila pred cca tremi tedni, samo še čakamo na uporabnika...

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kenguru Bebe Confort Squaw
17.11.2005 18:15:56   
miška1
Ja! Sem tudi jest pred tremi tedni se odločala zanj pa nisem bla prepričana al ga kupit al ne ker sem slišala od ene kolegice, ki ga ima, da je tamali tako všeč v njemu, da sploh noče bit več v vozičku. Danes pa sem zopet vidla akcijo in še barva mi je super in sem rekla da ga kupim pa kar bo(kolegica časti)

LP

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?