|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novorojenček in čaj
16.11.2005 19:03:13   
Anonimen
Ker nimam zadosti mleka mu moram dodati umetno mleko. Nabavila sem Novalac 1. Novorojenček je star 6 dni.
Pa me zanima kakšen čajček mu moram zraven dati za piti, da ne dehidrira.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novorojenček in čaj
16.11.2005 19:15:03   
lucky 111
Men so svetovali in smo tudi uporabljali komarčkovega.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novorojenček in čaj
16.11.2005 19:22:47   
Anonimen
A že pri novorojenčku? Kaj pa Galexov otroški čaj?

(odgovor članu lucky 111)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novorojenček in čaj
16.11.2005 19:24:55   
muki1
Hej Uršika. Si prepričana, da imaš premalo? Pij ogromno vode in počivaj 100 na uro. Upam, da nisi hiperaktivna user posted image .
Kar se tiče čaja pa ne vem.... nisem imela teh problemov, vem le, da mi je patronažna rekla, da dokler je plenica vedno polulana ni panike.
Ajde drži se mamika.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novorojenček in čaj
16.11.2005 19:48:24   
Anonimen
Meni je patronažna rekla, da mu naj skuham čaj iz kamilic, janeža in kumine. To je potem pil do konca 1. meseca, ko smo prešaltali na Plantex (lekarna) in kasneje na komarčka. Sicer pa je tudi Plantex komarčkov in pomaga pri krčih.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novorojenček in čaj
16.11.2005 20:02:40   
spelaz
Urska, cav,

jaz tudi Jana nisem mogla dojit vec kot tri dni, pa smo sli takoj na AptamilPre in kaj dosti zraven ni pil. Sem mu pa kuhala čajček komarček, kamilica pa ni bil kaj preveč zainteresiran. Mi je pa patronažna rekla, da ni problema če noče pit pač ni žejen.

Pa še nekaj: pejta po dodatek v Avstrijo - je ceneje kot pri nas (saj Aptamil je bil dosti cenejši); sploh pa lekarne so najdražje.

LP vsem trem od nas vseh treh, ki smo pa bolani.

Špela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novorojenček in čaj
16.11.2005 20:11:43   
mojcadamijan
Mirno mu daš komarčkov čaj-tudi mi dajemo naši pupici ta čaj-celo pediatrinja nam je svetovala, da ji moramo dati piti, če je na adaptiranem mleku-ne poslušaj patronažne če ti reče da mu daj samo nekaj žličk, ampak mu daj toliko kolikor sam hoče

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novorojenček in čaj
16.11.2005 21:51:07   
Tipi
Urška, kako pa veš da nimaš dovolj mleka? Ali tvoj sinek joka? Jaz sem tudi mislila, da nimam dovolj mleka in pričela komplicirati - si črpati mleko, pa meriti koliko poje ... dokler me mož ni vzel v 'roke' in rekel, da je tega dovolj. Če bo lačna boš že vedela. Vsa zahvala mu greuser posted image user posted image user posted image , da sva se dojili do 16. meseca in verjetno bi se še če ne bi se hotela ponoči dojiti na vsakih 20 minut.
Jaz sem svojo princesko izključno samo dojila do 5,5 meseca. Šele nato smo pričeli uvajati čaj. To je moja izkušnja, če ti bo v pomoč super, če ne pa je to zgolj mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novorojenček in čaj
16.11.2005 22:16:50   
Barči78
Neja še danes ne pije čaja, ker pač ni žejna. Sploh pa v tem letnem času, novorojenčku ni treba dajati čaja. Tudi pediater nam je rekel, da je ni treba siliti.
Drugače pa, ko ji ga ponudimo, je to HIPP-ov komarčkov čaj.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?