|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr.veingerl maribor
18.11.2005 8:20:50   
Anonimen
halo,
mene pa zanima, če je katera imela dr. veingerla, sem imela pri njem uz, pa nisem želela vedet spola, pa se mi zdi da sta s sestro izdala ali vsaj namignila...ali se je kateri podobno zgodilo?
lepo se imejte.user posted image

p.s.: kaj pa kaj ve pričakujete ( če ste hotele izvedet?)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr.veingerl maribor
18.11.2005 8:56:25   
biba77
Jaz sem k njemu narocena na NS, a sele 1.12.user posted image Drugace ga ne poznam...user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr.veingerl maribor
18.11.2005 14:39:00   
NRMM
Čao!

Dr.Veingerl je moj izbran ginekolog. Zaenkrat vse pohvale, čeprav je pri vaginalnem pregledu malo grob, ampak to je verjetno v moji glavi, ker mi je zelo mučno ležat na tisti mizi. Moram rečt, da se mi po lani izgubljenem plodu letos dosti bolj trudi, pri njemu sem imela že tudi 7 UZ + NS, vedno mi vse pokazal, kje je kaj, kako srček utripa, dobila tudi vedno slikico čeprav nisem rekla ipd....Je pa res, da je pri njemu zelo težko dobit bolniško, komaj komaj sem si jo izborila prvič, potem drugič pa ni bilo problema in me je kar presenetil, ko je rekel, da me bo dal za 3 tedne počivat.
Ko sem hotela vedet spol mi je rekel, da rajši nič ne reče, ker se ne vidi dobro, na zadnjem UZ me je pa vprašal, če je še vedno želja kaj bomo dobili in sem rekla, da ne in je tako tudi ostalo.

Velik sreče še naprej srečka user posted image !!



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr.veingerl maribor
18.11.2005 14:44:48   
Marogica
Jaz sem imela z dr. Veingerlom slabe izkušnje na vseh UZ. Pri meni je bilo obratno in ni povedal skoraj nič, tako da sem jaz morala vedno v njega silit, da je sploh kaj razložil. Je pa bilo to pred 5 leti in se je najbrž tudi on kaj spremenil (ali pa jaz)
Ko sem prvič rojevala, pa je bil ravno dežurni-takrat pa je bil korekten in čisto OK.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr.veingerl maribor
19.11.2005 17:32:08   
mojMika
Tudi jaz z omenjenim doktorjem nimam ravno dobrih izkušenj. Mene je moja ginekologinja napotila k njemu na UZ, ker bi naj mali imel preveliko glavico, pa mi je tako grozne stvari govoril, da sem potem še nekaj dni jokala, dokler nisem za mnenje vprašala še tretjega ginekologa, ki me je potolažil. Mali pa ni imel nič večje glavice, kot je normalno.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?