|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peg perego venezia
21.11.2005 10:08:12   
mojca*
...a ga je kera sprobala?
se odločam med tem in pramette pa bo verjetno prevagal venezia, ker ima prestavljiv ročaj.
hvala .user posted image

lep zimski dan!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: peg perego venezia
21.11.2005 12:18:04   
smrček
Sem zelo zadovoljna uporabica Venezie. Tudi jaz sem izbirala med Pramette in Venezio, pa mi do danes še ni bilo žal za mojo odločitev.
Sestavljiv ročajuser posted image  ne vem, kaj si s tem mislila. Lahko pa ročaj prestavljaš ali naprej ali nazaj, pa še tista prečka, ki povezuje ročki se full obnese.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: peg perego venezia
21.11.2005 15:13:16   
PIKA
Oba modela imata prestavljiv ročaj, le da ima Venezia celega, Pramette pa dve ročki, zato ga je teže voditi z eno roko. Za Pramette se nekateri odločajo zaradi večjih koles, ki se bolje obnesejo po slabih terenih. Pri nas imammo samo belo cesto, po kateri pa ne bi vozila vozička, ker bi me vsak mimoidoči avto spremenil v belo pojavo. Mislim, da si bom za sprehode v naši okolici omislila kengurujčka, štorkljo ali nahrbtnik, voziček ne pride v poštev.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: peg perego venezia
25.11.2005 11:59:51   
Anonimen
Jaz sem se med tema dvema odločila za venezio, ravno zaradi prestavljivega ročaja. Smrček, pri Pramette se ročaj ne da obračati, samo košara se lahko "obrne" če je čisto v vodoravnem položaju. SIcer pa ne. Pa tudi kolesa niso ravno ne vem koliko večja.

Za dokončno odločitev smo mi oba vozička dali v prtljažnik - Pramette je bil že skoraj predolg!

Ja, sprobali pa še nismo, ker je naš user posted image  star šele 1 teden.

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?