|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlika med...
19.1.2006 10:09:39   
malamisha
Vem, da bi to najbrž že morala vedeti, ampak...

Kakšna je razlika med tetra planicami, povijalnimi planicami in planico za kopanje?

Jaz je ne vidim...user posted image

Prosim pomoč

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika med...
19.1.2006 10:28:52   
tinatona
Tetra plenica je plenica velikosti 80x80 ali 90x90. Povijalna plenica je ta s trakci - z njo namestiš tetra plenico čez pampersko (široko povianje). za kopat pa lahko uporabiš kar navadno tetra pleničko oz. ima tosama take manjše pleničke za kopat (enake kot tetra, samo manjše okol 30x30).

LP Tina

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlika med...
19.1.2006 11:43:27   
Lorena
Kaj se ne reče povijalni plenici po domače kr pas za povijat?
   Ki ima pač gor na vogalih prišite trakce, da lahko na koncu zavežeš?
al je mene cajt povozu?user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlika med...
19.1.2006 12:30:18   
Anonimen
Kaj od tega takoj po rokstvu sploh rabis? Meni ni nic jasno... jaz sem misla, da kupim pamperske pa je... A se ne da tako?

(odgovor članu Lorena)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlika med...
19.1.2006 13:58:09   
tinkatonka
Anonimna...rabla boš vse troje. Otroka naj bi tri mesece na široko povijali, tko da boš potrebovala tetra plenice in povijalke. Za kopanje pa res lahko uporabiš kar tetra plenico.

malamisha...razlike med tetra plenico in plenico za kopanje ni. Za kopanje res lahko uporabiš kar tetra plenico. Če  bodo v celjski porodnišnici delali ultrazvok kolkov user posted image ob rojstvu lahko da povijalk sploh ne boš rabla. Pri nas v LJ, ga ne delajo in moramo otroka 3 mesece na široko povijati.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razlika med...
19.1.2006 16:06:22   
DrejcDrejc
Plenice za kopanje? Dajte mi to razložit, kaj si počneš s plenico pri kopanju?

Tetra plenice pa tudi, če ne povijaš na široko, pridejo prav. Za razno brisanje, pa čez ramo si jo daš med podiranjem kupčka,...

Kolikor vem, naredijo UZ kolkov pri otročku, preden gre iz porodnišnice. Če kolki niso dozoreli, ga moraš povijat na široko - potem rabiš vso to opremo. Če pa ne, so pa menda obična Pamperske dovolj, ne?

Če sem se kje zmotila, me opozorite - sem še nekaj mesecev od prve prakse user posted image

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?