|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NASVET PROSIM
24.11.2005 18:10:31   
tanyak
Pozdravljene, a mi lahko pomagate tiste, ki ste vzele paket kot pomoč ob rojstvu, a je v paketu A kjer je avtosedež, ta avtosedež dovolj kvaliteten in se ga splača vzeti ali je bolje kupiti novega, mal me je strah glede same kvalitet teh paketov, prosim za vaše izkušnje pri tem,

hvala, tanja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NASVET PROSIM
24.11.2005 18:15:22   
kofetek2010
mene noben paket ni prepričal, zato sem vzela denar user posted image

(odgovor članu tanyak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NASVET PROSIM
24.11.2005 18:21:36   
LONA13
tud jest sm rajši vzela denar..... vsaj lahko kupim kar si želim


_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NASVET PROSIM
24.11.2005 18:23:34   
mojcadamijan
Jaz sem sem naredila napako, ko sem vzela paket-z denarjem bilaho sama kupila dosti boljše in kvalitetnejše stvari

(odgovor članu tanyak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NASVET PROSIM
24.11.2005 19:04:07   
alisia
Živjo!
Jst sm rajš vzela denar, ker se mi zdi, da je v paketu tud kar neki takih stvari, ki so nepotrebne, ali pa si jih lahko boljše kupišuser posted image
Lp
ninauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NASVET PROSIM
24.11.2005 20:30:30   
petraz
Ne vem kakšen je avtosedež. Sem pa ena tistih, ki je raje vzela denar, namesto paket. user posted image  Kaj pa vem, za ta denar si lahko kupiš stvari, ki so ti všeč in katere boš dejansko potrebovala. Razmisli... user posted image

(odgovor članu alisia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NASVET PROSIM
24.11.2005 20:52:00   
b.nika
Jaz sem se odločila za denar, pa mi ni nič žal- sem rajši kupila tisto kar mi je bilo všeč.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NASVET PROSIM
24.11.2005 21:25:10   
Katrin
No, mi smo pa vzeli paket. Na začetku sva bila ful zadovoljna, koliko stvari...sedaj sem pa ugotovila, da jih pol sploh nisem uporabila. Naslednjič - denar.
Avtosedež je sicer v redu, je pa že prazen zelo težek za nosit. Se da kupiti tudi malo lažje lupinice.

Veliko sreče pri odločitvi user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
24.11.2005 21:29:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu b.nika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NASVET PROSIM
24.11.2005 21:29:26   
pravljica
prvič paket (sem šla pol stvari menjat v trgovino, kjer sem imela veze - ampak takrat si dobil samo nevemkoliko % od vrednosti paketa, če si vzel denar)
zdaj drugič pa smo vzeli denar

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NASVET PROSIM
26.11.2005 14:08:52   
tanja75
Jaz sem vzela rajši denar, ker so v materinski skritizirali vse pakete, razen tega s stolčkom.

Sicer pa je kolegica lani vzela paket s stolčkom, ki so ji ga kasneje zamenjali, ker so imeli eno tehnično napako.

lp

(odgovor članu tanyak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NASVET PROSIM
26.11.2005 14:34:17   
Anonimen
Mi smo tudi vzeli denar, ker je babica kupila voziček ki ima že avtosedež - lupinico.

(odgovor članu tanja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NASVET PROSIM
26.11.2005 15:17:28   
Lana_s
Jaz sem vzela denar, je pa moja svakinja vzela paket v katerem je bila lupinica. Njena punčka je 8 mesecev starejša od naše in je potem še Tina dobila to lupinico. Super nam služi, zdaj pa jo bo potrebno počasi zamenjati za večji avtosedež. Jaz sem z njo zadovoljna.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu tanyak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?