|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po PDP-ju...
7.12.2005 14:40:32   
Morgaine
... sem že danes 8 dan. Sicer se vredu počutim, ampak sem že precej neučakana, bolj naveličana vsega. user posted image se zelo veselim, komaj čakam, da ga/jo spoznam, ampak njemu/njej še kar ni, da bi prišel/a na svet.
Zanima me tiste ki ste rodile po roku, kako pogosto ste imele preglede v porodnišnici in ali so vam porod potem sprožili? Po kolikšnem času?
Kako pa ste preživljale te zadnje dneve? Meni se zdi, da se samo prestavljam iz enega kota v drugega po stanovanju, dobesedno.
No saj vem, da rodila enkrat sigurno bom, jutri imam pregled, pa me mogoče zadržijo noter, ampak ko pa so dnevi po roku tako dolgi. Pa tako sigurna sem bila, da bom rodila prej!
user posted image
Rodila pa bom v MB porodnišnici, mogoče ve katera po kolikšnem času po roku ti porod sprožijo, četudi je vse vredu?

Želim vam veliko lepih, nepozabnih trenutkov z vašimi user posted image !
Upam, da se vam kmalu pridružim na tem forumu!

LP,
Morgaine
PDP 29. 11. 2005
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po PDP-ju...
7.12.2005 14:46:38   
ZARA
Jst sem bla 18 dni +, nič dogajal, nič popadkov, na koncu rodila z CR...pregled vsak 2 dan...srečno!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Morgaine)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po PDP-ju...
7.12.2005 15:06:02   
Anonimen
Jaz sem bla 4dni po pdp, rodila v mb!user posted image

Menda ti sprožijo po 14dneh, mogoče že prej...odvisno od plodovnice!

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po PDP-ju...
7.12.2005 15:09:37   
Anonimen
V MB je tako: pregled na PDP (CTG), potem vsak 4. dan CTG in UZ. Sprožijo ti najkasneje 14. dan po PDP, če je do takrat vse OK. Meni so sprožili 4. dan po PDP, ker sem imela naenkrat premalo plodovnice.
Torej, najkasneje 13.12. boš že cartala user posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po PDP-ju...
7.12.2005 15:20:22   
Naty_ka
Morgaine, pozdravljena.
Boga reva. Vem, kaj prestajaš, saj sem bila tudi jaz čez rok. V MB ti bodo sprožili porod 14 dni čez PDP, preglede pa imaš na 4 dni.
Jaz pa sem mislila, da si ti že tudi rodila. Veš kaj sem si jaz vsak dan govorila? Da tako dolgo več ne bo trajalo, kot je do sedaj.
Pa priporočam ti, da počivaš, ker potem nekaj časa ne boš.
Lepo se imej in upam, da še greš danes rodit.
Pa, pa.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po PDP-ju...
7.12.2005 17:57:41   
petra + zoja
čeprav vem, da si neučakana, pa vendar si privošči še malo počitka in vzami si seveda še čas za sebe, ker po porodu tega vedno primanjkuje, pa srečno pot v Rim.

pa pa
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Morgaine)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?