|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelenjava + meso
9.12.2005 18:01:47   
bobek05
Smo že več kot mesec na sadju, zdaj smo začeli z zelenjavo... (baje do 6.meseca lahko samo bučke, blitvo, kolerabico, špinačo in korenček - tako sem prebrala v Paparici user posted image )...
Zdaj me pa zanima kaj lahko dam od zelenjave PO 6.mesecu (Anej bo čez 1 teden dopolnil 6.m)?!
Pa kdaj lahko dam zraven meso? Vem, da se začne z belim, samo zanima me kdaj.. Sem malo gledala te Hippove kašice, pa so skoraj vse zelenjavne z mesom od 4.meseca dalje user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zelenjava + meso
9.12.2005 19:03:45   
Anonimen
Mi smo dali belega meseka malo pred 6.mescem-sma pa probala piščančja prsa in so bila super!user posted image Jaz probam čim manj komplicirat...sva tudi že paprikaš jedla, le z manj začimbami in je blo fino!user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zelenjava + meso
9.12.2005 21:47:11   
Urška//
naša Lara bo jutri stara 7 mesecev in je že vso zelenjavo, krompirček že od začetka, cvetačo, grahec, porovo juhico je tudi že jedla, včasih pa tudi belega meseka zraven skuham al pa riž z mesom, to ma naša ful rada, se ne držimo glih nekih napisanih pravil, delamo po občutku, sej mamice najbolje vemo kaj našim sončkom paše ne??

res čimmanj kompliciratuser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zelenjava + meso
9.12.2005 22:04:41   
morskadeklica
Jaz sem ena tistih, ki po 6m ne komplicira več. Dajem ji vse, razen beljaka, svinjine, kravjega mleka... Ne dajem ji stvari, ki so pretežke (npr. fižol). Pazim tudi, da je meso lepo-nemastno, pa da ne solim preveč. Od zelenjave je jedla že: špinačo, por, čebulo (golaž), kolerabo, cvetačo, korenček, paradižnik, papriko, krompir... Od mesa: piščanca in govedino (drugega mesa pri nas skoraj ne jemo).

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zelenjava + meso
10.12.2005 20:27:44   
Barbela
A morda jst prehitevam? Ker Jaka je juho (beri: čista juha + govedina + korenček + cvetača + peteršilj , vse skupaj spasiram) že kak mesec. Od zelenjave je že okusil brokoli, bučke, špinačo, korenček, krompir, cvetačo. Od sadja pa jabolko, banano, kaki, mandarino (sok pocuza ven), suhe marelice, rozine. Pa tudi riž sem že dodajala k zelenjavi ali belemu mesu.
 
Star je pa 5 mesecev. Hrano in sokove pripravljam sama. Ne vem mogoče, pa res prehitevam. Ampak nima nobenih težav.
 
Lp, Barbara

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?