|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odg.Skorpiji - dr.Zorn - spermiogram
9.12.2005 16:20:26   
Neja28
Skorpija,
Hvala lepa za tako hiter odziv.

Imajo termine tudi popoldne? Ce ja - do katere ure - ker imava delavnik precej dolg.

Koliko casa pa ze cakata user posted image ? Midva dobro leto. Si ga neznansko zeliva.

Pozdravcek & hvala res.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odg.Skorpiji - dr.Zorn - spermiogram
9.12.2005 16:27:36   
Skorpija
Huh, zdaj si me pa našla... Pojma nimam kako delajo, ampak se mi zdi da je kar fino jit zjutraj, ko je človek še frišen in neobremenjen... Midva sva pač malo v službi zbluzila in prišla kasneje - kaj češ... Samo, sem ti pa prej seveda pozabila napisat, da je bilo tako pri naju, ker imava že izvide od Reša in ker sva, ko sva se naročala v leonišču že povedala kakšni so izvidi. Lahko ti pa povem, kako je zgledal prvi spermiogram pri Rešu. Prišla, oddala vzorec in takoj šla do zdravnika, vzorec smo pogledali pod mikroskopom, podal je delno mnenje, čez en mesec nov spermiogram in dokončna diagnoza. Potem sva se odločila, da greva naprej na leonišče, ker bova tam mogoče kaj prej na vrsti... Denarja za samoplačniški postopek žal nimava.

Na user posted image  delava intenzivno že od avgusta 04, vendar pa nama je zdaj kar odleglo, ker pač veva, da bova rabila pomoč in upava, da čim prej prideva na vrsto - kot sem že večkrat tu napisala računava na miklavžka drugo leto user posted image

Upam, da bosta dobro opravila in čimprej zagledala user posted image  - se upa, da po naravni poti user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Neja28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odg.Skorpiji - dr.Zorn - spermiogram
9.12.2005 17:15:40   
Neja28
Zdravo Skorpija,
o ti si krasno azurna! Hvala. Tko - midva sva precej nova v teh postopkih, zato so vsake informacije dobrodosle. V ponedeljek pokliceva pa bova videla kaj bodo povedali.
Hvala lepa.

Zeliva vama en lep vikend!

(odgovor članu Neja28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odg.Skorpiji - dr.Zorn - spermiogram
9.12.2005 17:17:45   
Neja28
aha... sem vedela da je se nekaj....

Koliko stane cca samoplacniski postopek? Nikjer nisem dobila cen na www...tudi okvirnih ne.

Hvala.

Lp


(odgovor članu Neja28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odg.Skorpiji - dr.Zorn - spermiogram
9.12.2005 17:24:42   
Skorpija
Kaj že vesta da bosta morala na postopek user posted image  Počakaj na izvide, ne se obremenjevat... Drugače stane pa od 350.000 do 500.000 - prvi znesek Reš, drugi znesek leonišče. Ja, danes sem do sedmih v službi, pa mi je dolgčas, zato sem ažurna... Da se ne boš čudila, ko se pol nam od nikjer več pokazala nekaj časa user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Neja28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?