|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 19:28:30   
Anonimen
Bom kar tu vprašala...
Mamice, česa ste bile najbolj vesele, ko so k vam prihajali raznorazni obiski pogledat deteta?
Namreč jaz se že kakšen teden spravljam k novopečeni mamici (no bo že počasi kak mesec minil od rojstva).. pa pojma nimam kaj bi bilo najbolj praktiš?

Hvala za predloge.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 19:32:18   
Katrin
Ko so k nam prihajali obiski, so čisto vsi prinesli kaj za oblečt. Seveda sem bila vsega vesela. Pa kakšen cuker za mamico...
Od treh gostov pa smo prejeli darilne bone (Ariel, Merkator, Baby center).

Vem, da nisem najbolj izvirna, a tako je bilo...

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 19:36:53   
Anonimen
Ja saj sem imela v mislih kaj za oblečt... sam a nimate mamice tega že dosti.... ?
Pa še neumno se mi zdi kupovat, če pa ne vem kaj je staršema všeč... barve in to.

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 19:39:34   
Marogica
Jaz sem bila najbolj vesela kakšnega darilnega bona ali pa enostavno plenic(pri ta drugem). Oblekice sem kupila sama ali pa jih dobila, tako, da jih imaš na koncu absolutno preveč in še preden vse oblečeš, so prvi trije meseci mimo.
Meni se je plenic nabralo za 5,5 meseca, kar se mi je zdelo fajn, ker mi jih ni bilo potrebno kupiti. Ostale stvari pa sem raje kupovala sama.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 19:41:20   
Katrin
Jaz sem bila oblačil zelo vesela zaradi tega, ker so bila vsa večja (ne za novorojenčka), teh pa še nisem imela. K sreči so mi bila všeč.

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 19:54:37   
Anonimen
Mi smo tudi raje naročili kar plenice. Smo pa dobil tudi bone od BabyCentra.
Z oblačili je pa tko: lahko se tebi zdijo fejst čedna, a mamici obdarjenca pa ne user posted image  Mi smo imeli dva taka primera...meni se škoda zdi, da pol ta oblačilca tam ležijo. Pa še hitro lahko kaj neuporabnega kupiš.

Plenice user posted image  

Aja, še tole: jaz sem prijatljici podarila 10 bonov (doma narejenih) za čuvanje tamalega. Tega je bila bolj vesela, kot karkoli user posted image

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 19:54:38   
jagoda
Jaz pa sem bla bolj vesela igračk. Dobila sem tudi dekico z igračkami, za pol, ko se začne dete plazit, pa tud kaka dekica za pokrit vedno prav pride, al pa luštna posteljnina. meni se zdi cote brezveze kupovat, če pa že, pol pa večje, od št 68 naprej. Pa tud plenice in robčke js ne bi kupovala za darilo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 20:06:00   
Reja
Moja sodelavka pa vedno pravi, da ji nonstop zmanjkuje žabic, da jih nikoli ni dovoljuser posted image

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 20:30:44   
majibee
kakšen mal boljši album, vedno prav pride.vesela sem bila velike brisače za dojenčke, dekice, odejice, če se pa misliš skeširat je pa zakon glasbeni most! lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 20:34:37   
kati*
oblekice za 4-6 m (ali pa še več); kakšen bodi, hlačke ali pajacek ... to kar najbolj prav pride in je tud najdražje

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 21:31:30   
ana b
Hi!
Pleničke so zakon.
Če pa kopuješ večje oblekice, razmisli, da bo čez pol leta poletje!!!!
Jaz sem junija dobila kratek kompletek, ki mu je bi zelo ptevelik, ker je bil št. 68.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 21:37:15   
pravljica
evo mišljenje ene ful zbirčne user posted image

pri cotah lahko hitro fališ...razen, če veš, na kakšen način ga bodo oblačili (jaz ga npr. ne oblačim v plišeke in pajacke - kar sva dobila je ravno prav za pižamice)...pri plenicah in kozmetiki spet ne veš, če mamica ne uporablja točno določene znamke)...pri dekicah je tako, da imaš 1 ali 2 čisto dovolj...potem ostanejo še igrače in dražje stvari, kot so npr. termometer, igralni most, prenosna posteljica, gugalnik, mogoče spalna vreča, kopalni plašček, kopalke, bon za kopanje, kakšni frajerski copatki (spet ne veš, kaj bo pasalo k njenim načinom oblačenja)  - te stvari se ne porabijo in ostanejo za pozneje

odloči se, ali boš prinesla nekaj uporabnega ali nekaj posebnega (mi smo dobili od kolegov nogometno žogo št.1 (najmanjšo), za deklico pa bi poiskala najmanjši baletni dres - v h&m imajo lušne)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 21:55:19   
Anonimen
Jz bi jo poklicala in rekla a že imaš vrtiljak za na pojstlco, če bi rekla da ne ji ga kupi. Če pa ima pa jo vprašaj kaj pa baby varuško ? in tako naprej. To mislim če bi kupovala kaj večjega ker se mi ne zdi smiselno da bi imela dve stvari. Če maš namen kupit kaj manjšega kupi igračo in plenice . user posted image  Moj predlog-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 21:59:45   
Suzi*
Mi smo v glavnem dobili za oblečt...večinoma večje stvari, ne čisto za novorojenčka. Zelo so mi bili všeč boni za BC, ker sva si z njimi kupila avtosedež pa sproti kaj za oblečt in ostale potrebščine...  Nikar ne kupuj plišastih igračk. Pri nas jih je polna hiša, pa ljudje še kar kupujejo. user posted image  
Mogoče kupi tiste puzle za na tla ali pa glasbeni most za na posteljico z melodijami, koš za plenice, od oblekic pa kakšen spalni pajac večje št. 68, 74, 80, trenirka tudi vedno prav pride, nogavičke z bremzicami, slinčki. Če nimajo igračk tudi kaj od tega, čeprav se igrač še prehitro nabere preveč.
Pa še glede barv...mi imamo fantka, pa smo ob rojstvu dobili večinoma samo svetlo modre zadeve. user posted image  Sem bila ful vesela, če je kdo prinesel kaj v kakšni drugi barvi. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 22:00:28   
Anonimen
He he he... sem dobila eno idejo... kaj pa če izdelam kuponček za varovanje malega, če bo mamica kdaj rabila malo časa za "zluftat se".. al pa... kuponček za likanje perila?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 22:01:49   
valči
Moja otroka sta dobivala veliko oblačil,predvsem večje številke-80 je zelo primerna,ker veš,da bo otrok nosil okrog prvega leta,včasih prej.S kakšno luštno trenirko mislim da ne moreš fulat.
Pa pleničke so zelo uporabne.Jaz sem bila vsega vesela in vedno,ko oblečem kakšno cotiko,se spomnim tistega,ki jo je prinesel.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
27.12.2005 22:13:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 22:27:51   
cmokec
Za otročka so ti že vse lepo svetovale. Jaz bi samo dodala, da na mamico ne pozabi. Ko rodiš, so darila večinoma samo za otroka. Saj mamica je rodila in si zasluži darilo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
27.12.2005 22:27:51   
soncece24
Jaz če grem kam kakšnega dojenčka obiskat skoraj vedno kupim nekaj za oblečt, pač, ker moram, za svojo dušo user posted image , zraven pa še kakšno igračko, slinček, nogavičke, magični lonček sem enkrat kupla, pač nekaj, kar ziher vem, da bodo lahko uporabili.

Ponavadi pa itak vprašam, kaj rabijo, sam kaj ko jih večina reče, da ničuser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
28.12.2005 0:27:48   
KODA
Kakšen darilni bon,ali vprašaj kaj potrebuje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
28.12.2005 9:31:44   
petarda
Meni je zelo všeč kakšna spominska knjiga (lahko od Didakte - To sem jaz). Samo vprašaj mamico, če je že nima - dve bi bili res preveč. Jaz sem dobila kar tri!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
28.12.2005 11:11:02   
bebe&jaz
Darilni boni vseh vrst so nam najbolj všeč! Kupimo, kar potrebujemo... Pa tudi kakega doma narejenega bona za varovanje bebe ali likanje perila se ne bi branila!!!user posted image
Ko se ti zdi, da moraš kupiti kako materialno stvar, pa plenice, pa kakšen magični lonček, pribor, knjigico,...

< Sporočilo je popravil bebe&jaz -- 28.12.2005 11:13:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
28.12.2005 11:49:26   
ninocka
Mi2 sva dobila od sestricne in njenga od Tomy-ja zvezdicoo (glasbeno). Jo tamalmu prpnes na pojstlco in ma ene par melodij, pa se na steno projecira ene medvedke. Poleg tega jo mas pa zdej v Baby centru se znizano.
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=142578


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu bebe&jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
28.12.2005 11:54:33   
Seven*
Cmokec ima prav!! Ne pozabit na mamico!! Kaksno rozico ji nesi ali kaj podobnega.. Ali pa kaksen darilni bom..

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prvi obisk pri novorojenčku... kaj kupit?
28.12.2005 12:05:25   
jakaracman
Men so oblekice ful mem, saj okusi so različni.Plenice pa ful lahko zgrešiš, če ne veš katere uporabljajo.Darilni bon ali pa jaz osebno,  sem bila ful vesela slike- z snegulčico in pa obeska -belo zlato angel.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?