|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Epiduralna v MB
17.8.2011 22:44:37   
KOKICA32
Pozdravljene,

danes sem se naročila na sestanek za EA v UKC MB, pa mi je sestra rekla, da bi morala imeti neko potrdilo o udeležbi v Šoli za starše. Ampak jaz sedaj (2. nosečnost) ne mislim hoditi, saj sem hodila prvič (leta 2009) in takrat nismo dobili nobenega potrdila o udeležbi. Dobili smo le potrdilo, ki dovoljuje, da je lahko partner navzoč pri porodu. No, k zdravniku me je na razgovor vseeno naročila. Ve katera kaj o tem?
Hvala za odgovore in vsem želim še naprej lepo in mirno nosečnost.user posted image


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 18.8.2011 11:09:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: EPIDURALNA v MB
18.8.2011 8:33:04   
Čebelica Maya
jaz sem rodila prejšnji mesec z EA v Mariboru pa nisem potrebovala nobenega potrdila, da sem bila na predavanju, ker ga tudi nismo dobil, samo naročila sem se na razgovor in to je bilo to

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: EPIDURALNA v MB
21.8.2011 12:55:07   
neli365
Mene pa zanima, kako sploh je zdaj z epid. v MB. Je res na razpolago samo dopoldan in še samo če imaš srečo. Oz. kam se prijavim na predavanje oz. na pregled? Rodit grem drugič in bi rada z epiduralno, ker v prvo je bilo hudooo. A gre katera mogoče v MS rodit tam je EA na voljo 24 ur.

(odgovor članu Čebelica Maya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: EPIDURALNA v MB
22.8.2011 8:53:18   
KOKICA32
Ja, v MB je na razpolago samo med delavniki od 07. do 15h. Tak, da moraš imeti kar srečo, ja. user posted image

Jaz sem poklicala na to tel. št. 02 3211568 in se naročila na razgovor za EA. Drugače pa se tudi jaz odločam za EA iz enakih razlogov kot ti.




(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.8.2011 8:58:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KOKICA32)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: EPIDURALNA v MB
22.8.2011 9:16:46   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: flower

Pa kako to? Jaz sem rodila 2008 in takrat je bila med delavniki dopoldan. Kmalu po tistem pa je bil v Večeru članek, da je zdaj na voljo 24/7. Potem ni tako???


Na žalost ne več.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.8.2011 14:20:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KOKICA32)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: EPIDURALNA v MB
22.8.2011 14:24:28   
KOKICA32
Tudi sama sem razmišljala o SG a se bojim morebitnih zapletov, ko pa morajo otroka/tebe oz. oba premeščati v UKC MB, pa s tem izgubljaš dragoceni/pomemben čas. user posted image

Sedaj grem tja s porodnim načrtom in dejstvo, da gre za 2. porod me prepričuje, da nekaj pa že vem o vsem skupaj. In VEM, da bo lajže kot prvič. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: EPIDURALNA v MB
22.8.2011 21:18:02   
neli365
Tudi jaz sem prvič rodila v MB ponoči, ko seveda ni bilo EA na voljo, sedaj pa je samo dopoldan in je prava loterija da jo dobiš. Jaz pa razmišljam da bi šla v MS tam je tudi 24 ur na razpolago.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?