|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tametil za več mleka
11.12.2005 17:49:25   
Teni_
Se spomnim, da je enkrat o tem potekal pogovor. Vprašanje za tiste, ki ste ga jemale. Na koliko časa se vzame? A res deluje? Kdaj se pokazejo učinki oz. po kolikem času?  Vem, da sem takrat čudno gledala, ker je to proti slabosti.






Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 18:31:11   
Anonimen
Spij eno coca colo ali radensko.
Boš mleko izvažala.user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 18:54:19   
Teni_



Saj veš, da jaz dosti coca-cole pijem(no, ne več toliko,ampak še vseeno), mleka pa vedno manj.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 18:59:37   
Jančika_
Poskusi s sezamom, če še nisi. Pri meni ni bilo za verjet, koliko mleka se je naredilo! 2 žlički sezama kuhaš 20 minut v 2 deci vode, piješ 3x na dan (semena poješ). Po treh dneh sem ga morala nehati piti, ker mi je skoraj razgnalo mlekarno.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 19:20:01   
anckabancka
Za tametil ne vem. Meni je najboljše za več mleka, da si po podoju izčrpam ali kar iztisnem vse mleko, ki ga ni popil, da so dojke res čisto prazne.  To vzpodbudi nastajanje mleka.
 Ali pa ga poskušaj čimvečkrat pristavljati. (npr. na dve uri)

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 19:21:01   
Teni_



Ok, tumasto vprašanje, ampak kje se  kupi sezam. (pa brez smeha prosim).



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 19:23:48   
Jančika_
V kakšni večji trgovini na oddelku za peko, pa tudi pri zdravi hrani, se mi zdi. Saj jaz tudi nisem vedela, kje ga naj iščem, ampak ga imajo skoraj povsod.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 19:24:40   
Jančika_
Aja, še to. Ponekod imajo luščenega in neluščenega. Vseeno je, katerega vzameš.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 19:24:40   
mammy26
Kupiš ga lahko v vseh bolje založenih trgovinah z živili. Od najboljšega soseda, do "kjer stvari stanejo manj" in do "najnižja cena". Upam, da veš za katere trgovine gre. Mercator, Tuš, Interspar. NAjdeš ga tudi v kakšnih bio trgovinah.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 20:01:13   
babica
Zdravo!Kupite ga lahko v DM v zrnu ali zmletega pa še ugodna cena je!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 20:03:56   
Anja**
Mojca?

Si se odlocila mlekarno povecat in naredit uporabno user posted image ?

user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 20:17:26   
Teni_



Ja, je bil ze čas, drugače mi bo mleka čisto zmanjkalo. Hvala vsem za odgovore.



(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tametil za več mleka
11.12.2005 20:24:05   
Urška//
Ojla

jaz sem delala vse kaj češuser posted image , črpala po dojenju, pila sezam, jemala tametil vse, vse, vse pa je mleko vseeno šlouser posted image

in še danes ko je moja Larica stara 7 mesecev se kr razjočem, ko se spomnim da ji nisem mogla tega datuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

včasih res nič ne pomaga, ampak poskusi pa vseenouser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tametil za več mleka
20.12.2005 13:40:58   
botra jedrt
Živjo punce, to sem jaz, nogometaš! Ker mi e-pošta ni več ok funkcionirala, sem morala spremeniti uporabniško ime in mail.

Vidim, da se vse srečujemo z enakimi problemi.... Tudi jaz se ne morem pohvaliti z nevemkakšno mlekarno, jemala sem tudi Tametil, še zdaj ga kdaj pa kdaj vzamem ampak moram povedati, da Alano še vedno dojim (5 obrokov) in ji tudi dodajam (2 obroka), takrat, kadar se mi zdi, da je zadeva v joških bolj borna.
Dejstvo je, da sem že začela tudi telovaditi, kar pa ni glavni razlog, se mi zdi, da je bolj pomembno to, da veliko jem in pijem. Ker pol materiala za izdelavo mleka ne zmanjka. Enako pomemben je tudi počitek. Če sem živčna in napeta, ne iztisnem nič, ko pa tamalo pristavim, se sprostim in mleko teče. Se mi zdi, da ni recepta, kajti v veliki meri so tudi hormoni tisti, ki uravnavajo laktacijo. Moram se pohvaliti, da je naša mala pravi cuker, se nam že smeji na vsa usta in opazuje igračke... Kile grejo gor podobno, kot pri donošenih otrocih, s tem, da smo mi seveda štartali s 1120g in dvema mililitrčkoma mleka skozi sondo. Zdaj imamo okrog 3250g in so nam prav že vse oblekce user posted image .
Mala je zelo ješča, poje vse, kar ji dam, samo ob D3 se malo nakremži. To, da mami telovadi in doji, je prav nič ne moti.
Ko bo sreča mila, naložim še par fotk, do takrat se pa imejte lepo!!!!
J.

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tametil za več mleka
20.12.2005 14:04:44   
Dadi
Še jaz povem svojo izkušnjo izpred parih dni. Sem bila tako žejna zvečer in mi je pasal radler.user posted image Sem ga spila 0,5 l in šla odžejana spat....Ja zjutraj je bilo mleka za izvoz.user posted image Mali je jedu pa ni mogel vsega pojest in še čez cel dan se mi je to vleklo da so me prsi bolele in sem si popoldne šla izbrizgat pol deci mleka potem ko se je moj korenjak že najedu. Torej pri meni deluje RADLER!!! pa ne samo za odžejat.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu botra jedrt)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?