|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehladi, viroze ipd.
13.1.2006 16:22:46   
SelmaC
Lp, že drugi dan me boli grlo in sluz se mi nabira, mislim da v pljučih, tako, da s težavo kašljam. Ali moram k zdravniku (glede na to da mi itak ne more nič predpisat) ali naj si pomagam z "domačo lekarno" in čakam da mine? Vročine nimam, na srečo pa me je strah da zdaj v user posted image  zbolim. Hvala pa lep dan vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehladi, viroze ipd.
13.1.2006 17:56:11   
F*S*M
Jaz sem z istimi simptomi ležala decembra in sem zaradi tega ker nisem šla takoj k zdravniku po antibiotike, preležala več kot 14 dni. Jaz sem šla po enem tednu ležanja kar k svoji ginekologinji, ki mi je predpisala Hikoncil antibiotike, ki niso nevarni otroku in sem potem preležala še kuro tablet pa ogromno čaja spi in grgraj žajbelj za lažje izkašljevanje.

Lp

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehladi, viroze ipd.
13.1.2006 18:05:40   
KMALU
Na tvojem mestu bi probala z cajem- z medom in lomono.. Pojedla bi najmanj kilo pomaranc na dan, mandarine + kak kiwi...
Pa kaksno govejo juhico...

Tako sem se jaz pozdravila v treh dneh...

Ce pa ne mine pa lahko vzames Lekadol, ampak v lekarni povej da si noseca in ti bo dala tega, ki ga nosecnice lahko vzamemo...

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehladi, viroze ipd.
13.1.2006 18:40:27   
sašaš
KMALU, a je kakšen poseben Lekadol, ki ga nosečke lahko vzamemo user posted image , ali ti misliš na čisto navaden Lekadol (brez vit. C ipd.)???

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehladi, viroze ipd.
13.1.2006 18:46:43   
Sibil_
Jaz žajblja ne bi.Ni priporočljiv.
Pa hitro se pozdravi,user posted image
Sibil

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehladi, viroze ipd.
13.1.2006 18:50:53   
KMALU
sašaš

Ko sem se prehladila, je sel moj v lekarno vprasat, ce lahko vzamem Lekadol +C pa je rekla, da ne in, da je za nosecnice primeren en drug. Tak, ki se ga poje kot tableto in se ga ne raztopi. Pozabila sem kateri je, ampak v lekarni ti vse povejo..

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehladi, viroze ipd.
13.1.2006 19:54:51   
SelmaC
hvala lepa za nasvete, trenutno razen žajblja, se poslužujem vsega naravnega za zdravnike bomo videli če bo kaka sprememba

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehladi, viroze ipd.
13.1.2006 23:13:50   
KODA
Jaz sem v tadrugi nosečnosti,v 8 tednu, prebolela rota+adeno virus.
Dobila sem Ospen 1000 in lekadole,nato se je pa stanje umirilo in ni bilo nikakršnih posledic.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehladi, viroze ipd.
15.1.2006 17:30:01   
rozica11
Oj,

no jest ti svetujem da narediš tako kot pravi lana. Ker sem bila sama čisto na istem - en teden se je vse skupi pacalo, bila sem tudi v službi- kjer sem non stop kašljala, izgubila sem glas... pa smo parkrat na dan grgral žajbelj, vdihaval kapljice 31, pa velik sadja pojedl... pa ne vem kaj še vse... ma nič mi ni pomagalo. Najprej se mi je grlo čist zabasalo, pol je šlo na nos, tko da mi je v nedeljo zvečer prekipel in sem šla kar na dežurno in mi je takoj predpisala hiconcil tablete in morm rečt da je bilo nasednji dan po prespani noči takoj za malenkost bolje. Včasih lahko infekt slabše vpliva na otročka kot pa tablete. Tako da če ne bo šlo na bolje le obišči zdravnika.


Pozdravček, user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?