|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč prosim
2.1.2006 10:22:05   
Urška//
Moja Larica je padla iz posteljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

ko sem jo dvignila je takoj nehala jokat, zaj pa je zaspala, ker je že prej bila ful zaspana, zaj pa ne vem če jo lahko pustim spat????? Stara bo pa 8 mesecev,

joj sem čisto fertig zajuser posted image user posted image user posted image

kaj naj

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč prosim
2.1.2006 10:25:28   
lan
Opazuj jo!Ce bo spala dalj,ko ponavadi,jo pa probaj zbuditi.
Je visoko padla?Si pogledala,ce ima kaksno busko?
V glavnem jo opazuj,ce se ti bo zdela cudna pa takoj k zdravniku.
Upam,da bo vse OK.

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč prosim
2.1.2006 10:27:05   
muki1
Dobrodošla v klubu Padlih s postelje ali kavča.
Skoraj ne poznam mamice, kateri otrok ne bi kdaj štbunknil s postelje ali kavča ali..... Znak za pretres možganov je bruhanje. Torej bi ti priporočala da ji daš piti tekočino, če je ne izbruha, pa nima nobenih velikih bušk krvavečih, ni panike. Jokala je verjetno, ker se je prestrašila, če je nehala takoj ko si jo dvignila.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč prosim
2.1.2006 10:30:40   
Urška//
tam enih 40 cm je postelja visoka, joooj pa nikoli je ne dam v mojo spat, ampak sem njeno posteljico slekla in ker še je nisem preoblekla, sem jo dala pa v mojo, pa ni padla ob strani ker nima kam, ampak se je zmuvala čez celo posteljo in dol padla tam pri nogah, to mi pa sploh ni jasno kak ji je ratalo.

Zaj jo bom pustla kako urco, ker ponavadi tak spi, pol pa bomo vidli

kaj morem še na kaj bit posebej pozorna? Glavico sem ji pretipala pa nima buške

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?