|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spolnost po porodu
19.1.2006 16:31:22   
arielca
Zanima me, če ste vse počakale do prvega poporodnega pregleda pri G ali ste šle že prej v akcijo user posted image user posted image ? Ker jaz imam pregled šele 8 tednov po porodu, kar se mi zdi ful DOLGO... Kakšne so vaše izkušnje?

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spolnost po porodu
19.1.2006 16:32:04   
Anonimen
Jaz sem ugotovila, da ne znam več seksat... user posted image

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spolnost po porodu
19.1.2006 16:35:01   
Udb
Uf, arielca, pravijo, da je fajn počakat 6 tednov, potem pa kar v akcijo! Čepra jaz sem rodila pred 12 tedni, pa sva komaj včeraj prvič!!! Sva prej probavala pa me je ful bolelo. Je pa res, da sem bila veliko šivana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spolnost po porodu
19.1.2006 16:35:48   
arielca
Kerensa, vaja dela mojstra!!!!! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spolnost po porodu
19.1.2006 16:39:00   
Anonimen
Mojster pa vajo, ja... user posted image

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spolnost po porodu
19.1.2006 16:47:32   
Grascakinja
Počakala. Še malo počakala tudi po pregledu. Ko sva bila pripravljena na to - boleči šivi, otrok, utrujenost.... pa se je nabralo. Skratka, ko nama je zapasalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spolnost po porodu
19.1.2006 16:58:35   
ac
Midva sva šla v akcijo tam ene dobre 5 tednov po porodu (par dni nazaj), ko se mi je nehala čišča. Najprej je mal bolelo, potem je bilo pa kot včasih user posted image . Samo naslednji dan sem pa začela malo krvavet in to vse do danes zjutraj. Popoldne sem imela pa prvi pregled po porodu, pa je G rekla, da je krvavitev verjetno pomenila, da se mi je maternica po odnosu do konca skrčila in je mal še ven krvi priteklo.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spolnost po porodu
19.1.2006 17:35:49   
lex
Midva sva čakala 6 tednov, pol se pa nisva mogla naužit drug drugega. Sedaj moremo pa že skor na koledar napista, če hočemo user posted image , ker nam dete ne dopuščauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spolnost po porodu
19.1.2006 17:47:13   
tincci
Midva sva 9 tednov po porodu. Ampak je zgledalo precej "tehnično" in pazljivo, skratka k bolan srat sva se k temu spravljala user posted image user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spolnost po porodu
19.1.2006 19:45:43   
Anonimen
Jaz sem imela pregled 7t. 1. sva pa takoj ko je odbil 6 teden.
Spravlala sva se pa tudi tako, kot če bi mi ponovno jemal nedolžnost. Pa po sexu je tudi občutek takšen user posted image

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spolnost po porodu
19.1.2006 22:12:50   
lelaval
Midva sva po 6 tednih - po pregledu. Lahko pa že prej, če želiš. Je pa isto, kot, da bi prvič.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spolnost po porodu
20.1.2006 11:46:55   
ameli
Midva še sedaj (3,5 meseca po porodu) ostajava bolj pri poskusih user posted image , boli ko 300 user posted image . Pa sploh nisem bila rezana!! Prejšnji teden sem bila na pregledu pri g (po vstavitvi mirene) in me je potem tako vse bolelo, da 1 dan sploh nisem šla lulat!!!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spolnost po porodu
20.1.2006 15:23:47   
cuma
Ko sem nehala puščat, 4 tedne po porodu. Sem pa rodila s CR, tako da...user posted image ...me nima kaj bolet v bistvu!
Lp cuma 

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spolnost po porodu
21.1.2006 23:04:33   
Naty_ka
3 tedne po porodu. Čišča se je pri meni ustavila tam ene 2 tedna po porodu.
Je pa prav čudno. Resnično kot bi bilo prvič...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spolnost po porodu
24.1.2006 14:54:20   
beli
Midva sva 5 tednov po porodu. Po mojem daj takrat, ko sama začutiš. Jaz nisem čakala pregled in potrditev ginekologa. Če je želja in vredu počutje, zakaj pa ne.

pozdravček

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spolnost po porodu
24.1.2006 15:21:45   
chips
Midva sva počakala do poporodnega pregleda in ker sem tisti teden imela menzus sva morala počakati še en teden potem pa v akcijo!Vam povem da me ni nič  bolelo,pasalo pa je.Ampak imam en problem od poroda sm imela že 4x menzus.To je skoraj vsakih 14 dni.user posted image
Ampak ko odsexsama mi iz nožnice začne tečt nekaj podobnega kot voda ni gosto kot izcedel,ali beli tok ampak je redko kot voda in je malo rumenkaste barve.Nima vonja,nič ne boli,....Nevem kaj bi bilo to???


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu beli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spolnost po porodu
24.1.2006 19:07:02   
bobek05
Ne, meni se je zdelo predolgo... Moža sem "naskočila" ene 4 tedne po porodu user posted image Bi ga verjetno že prej, pa me je še malo rana skelela od šivov (od CR)... Sem pa bila nekaj mesecev po porodu skoraj obsedena s spolnostjo... user posted image Moj pa se tudi ni pritoževal user posted image

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spolnost po porodu
24.1.2006 20:51:26   
Pia67
Slabe 3 tedne po porodu (čiščo sem imela le 3 dni user posted image Po moje gre vse na račun CR. Sem pa nekaj dni nazaj imela menzes, pa ga je bilo bistveno manj kakor sem pričakovala (baje so cele poplave). Oborožila sem se z vložki, uporabila pa le dnevne, svašta.
V seksu sem uživala, zdaj pa sem rahlo poparjena, ker imam še vedno prevelik trebuh, mehke joške in to ni to. Lahko vam samo zavidam. Saj bo šlo, važno je, da vas imajo radi.

Pia

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?