|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do katerega meseca še na morje?
6.1.2006 10:20:30   
Reja
Noseča sem šele 7 tednov. Predviden datum poroda bo po mojih izračunih okoli 23. 8. 2006.

Do katerega meseca ste še šle na počitnice?

Jaz sem mislila it maja in junija, takrat bom v 7. mesecu. Je to še priporočljivo?

Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Do katerega meseca še na morje?
6.1.2006 10:31:04   
Anonimen
Jaz sem bila sredi sedmega meseca v Tuniziji.
Zakaj pa ne bi šla na morje, če nimaš problemov?

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Do katerega meseca še na morje?
6.1.2006 10:33:46   
Reja
Kaj pa vem, kaj pa, če prezgodaj rodim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
6.1.2006 10:44:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Do katerega meseca še na morje?
6.1.2006 11:30:31   
darjatimci
Sama nisem bila visoko noseča med poletjem, hvala bogu saj že tako težko  prenašam vročino. Je pa veliko odvisno od tega kako prenašaš nosečnost,zato boš morala še malo počakat, da se boš lahko definitivno odločila. Jaz po sedmem mesecu ne bi hodila,ker sem si bila že kar malo na poti s trebuhom pa še skrbelo bi me,da se ne bi začeli kakšni popadki, no razen mogoče kam blizu.Smo si pa ženske zelo različne in prav je tako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Do katerega meseca še na morje?
6.1.2006 11:48:44   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Reja

Kaj pa vem, kaj pa, če prezgodaj rodim?


Porodnišnice obstajajo tudi drugod.

Pa res raje počakaj, kakšno bo tvoje počutje in stanje takrat. Ko bo pa tako daleč-tvoj dopust namreč, se pa posvetuj z ginekologom.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Do katerega meseca še na morje?
6.1.2006 12:52:04   
Barbs
Tako, kot je rekla marogica - počakaj, boš videla, kako se boš počutila in če se ti bo sploh šlo takrat. Načeloma pa ni panike - lahko greš kamorkoli, če je vse OK - nosečnost vendar ni bolezen. Če bo mali pohitel, lahko pohiti tudi doma - tega ne moreš vedeti. Bo pač rojstni kraj Tunis, Zakintos ali pa Palma de Mallorcauser posted image

Zdaj pa resno - predlagam ti, da počakaš, nato pa z dragim "ubodeta" kakšno last minute varianto - saj ni teba, da ravno kam daleč frčiš, a ne?user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Do katerega meseca še na morje?
6.1.2006 13:11:51   
žiža
Jaz mislim, da če bo nosečnost potekala brez težav si mirne duše umisliš dopust na morju. Sem prepričana, da ti bo bolje delo kot prestajanje vročine doma. Pa ne mislit na to "kaj pa če prej rodim"
Jaz sem pa sem bila doma. Pripravljenega itak nisem imela nič in bi bilo čist vseeno če bi bla takrat nekje na plaži...

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Do katerega meseca še na morje?
6.1.2006 14:03:29   
lelaval
Ko sem bila drugič noseča, sem konec 8. in zač. 9. meseca preživela na morju. Zadnjo nosečnost pa sem tudi prvomajske praznike preživela na morju (celih 10 dni), rodila pa 12. junija. Pa sem bila na bolniški - s strogim ležanjem in sem G pred tem vprašala. Sem mu kar rekla, da je dejansko vseeno ali ležim doma ali na plaži. Je pa res, da nisem upala predaleč, da bi v slučaju kakršnegakoli zapleta prišla hitro v Slovenijo.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Do katerega meseca še na morje?
6.1.2006 14:53:57   
ninocka
Jst sem bla na morju v 8 mesecu oz. 1 mesec pred predvidenim PDPjem (11.09.). Rodila sem pa potem 1 teden po tistem, ko smo prisli z morja. Drugac sem mela pa namen it (ce nebi prej rodila) se konec avgusta/ zacetek septembra user posted image user posted image .
Sej mas se cas, pa se odloci takrat, ko bos videla kako se pocutis.
Jst sem se mela na morju bolj bedno, ker nisem mogla plavat (po parih zamahih me je trebuh potegnu navzdol) pa se bolel me je kriz in nisem mogla lezat na tleh (smo potem kupli lezalnik). Ampak vseen bi mi blo pa se bolj bedno, da pa ne bi sli. Sem sla vsaj rodit zagorela user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Do katerega meseca še na morje?
6.1.2006 15:01:14   
GoYa
Jaz nameravam v juniju na morje, PDP pa mam 18.8.
Vem pa da mi bo G rekel, naj ne hodim daleč. Največ urco, dve daleč. Dobro, da sem še kar blizu obali, tako da bomo lahko kam na Hrvaško šli.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Do katerega meseca še na morje?
7.1.2006 13:43:32   
stuhica
To je bilo pa res zanimivo vprašanje in veseli me da  se je odprla ta tema. Mene tudi dajejo prebliski ali iti poleti kam na morje ali ne!? 
Zdi semi da je do takrat še zelo daleč ako dobro pomislim se zavem da bo ta čas kot bi mignil tu, sj ta čas kar leti!!!!

Moj PDP naj bi bil 6.8. Vprašanje pa je kako se bom počutila. Res pa je da imam možnost oditi na morje na Reko na Hrvaškem, in  najbrž se bova za to tudi odločila, kajti meja je kar blizu ne. Itak imava od doma do tja 2 ure, res pa je da je veliko vprašanje kakšno bo gužva na cesti.

Čeprav mislim  da zadnja dva meseca najbrž ne bom nikamor silila, bom si najbrž kakšen bazen v bližini omislila ali pa kaj podobnega.

sicer je pa tko prezgodnji porod nas lahko preseneti kjerkoli!kajne?

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Do katerega meseca še na morje?
7.1.2006 23:03:53   
soncek&luna
jaz sem rodila oktobra 05... na morje sem sla avgusta v 7. mesecu nosecnosti  in to v zadar pa se vozila sem celo pot do tja in nazaj... brez problemov... za vsak slucaj sem si uredila zdravstveno zavarovanje (je zastonj) ter si priskrbela nacrt in naslov bolnisnice v zadru...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?