|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pilates
9.1.2006 19:27:14   
Bauka
Zanima me kdaj po porodu lahko začnem z vadbo. Odločila sem se, da bom štartala s pilatesom, vendar ne vem, če ža lahko, sem pa 8 tednov po porodu. Prosim za nasvete! Hvala!

Lp, Bauka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pilates
9.1.2006 20:15:26   
tincci
Komot, samo povej inštruktorici, da si rodila, da ti bo prilagodila trebušne vaje.

(odgovor članu Bauka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pilates
9.1.2006 20:21:52   
petarda
Ko je 6 tednov za tabo, se menda lahko začneš vračati k starim navadam... ali pa novim in koristnim user posted image . Tudi jaz razmišljam o telovadbi, a zaenkrat le razmišljam. user posted image  Ja, se bo treba prijeti dela, ne samo zaradi bližajočega se poletja, temveč tudi za sprostitev.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pilates
9.1.2006 20:37:07   
Bauka
Sanjab, tvoj Luka je torej 2 dneva mlajši od mojega sinka. Pa jaz ne mislim hodit na pilates zaradi poletja , ki prihaja, ampak, ker me noro boli hrbtenica in bi si jo rada mal ojačala... No,ja, če gre kaj maščobe v mišice pa tud nič hudega.

Lp, Bauka

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pilates
9.1.2006 20:53:38   
Anonimen
KOmot.

Jaz bom pa sicer počakala še kakšna 2-3 meseca zaradi dojenja. S tem, da vaje za trebušne m. in počepe nekaj že delam.

(odgovor članu Bauka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pilates
9.1.2006 21:04:25   
Bauka
URŠKA, zakaj misliš zaradi dojenja? A ker te ne bi bilo doma, če bi šla na telovadbo? Jaz tudi dojim, pa bi ga fajn nafutrala preden bi šla. Kaj misliš?,

Bauka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?