|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babyphone - mnenje ?
5.1.2006 10:39:11   
lumpy
Lep pozdravček vsem v to zopet belo jutro.

Zanimajo me izkušnje z babyphoni, ali ste jih uporabljale, jih boste uporabljale, katere znamke...?

Meni se namreč zdi to kar dobra zadeva, sem pa slišala nekaj kritik o tem, da hroščijo, pa da jih ne uporabljaš dolgo... sem maslo zmedena , zato vas prosim za pomoč.

Lep dan vsem

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babyphone - mnenje ?
5.1.2006 11:03:57   
Dejča
Mi ga uporabljamo, ker imamo veliko hišo in ko pridemo s sprehoda, jo pustimo spati v vozičku v spodnjem prostoru z vklopljenim babyphonom - do zgornjega nadstropja je ne bi slišali, tako da je zelo praktična zadeva. Zdaj, ko smo jo prestavili v svojo sobico, pa jo vklopim tudi ponoči. Sliši se vse - ko zajoče, zakašlja, se pogovarja sama s seboj, čeblja - skratka, zadovoljni smo. Je pa znamke Philips in je bil menda okrog 20 jurjev - sem ga dobila od sodelavcev za darilo.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babyphone - mnenje ?
5.1.2006 11:13:41   
Katrin
Tudi mi smo ga dobili enega rabljenega (starejši model), pa nič ne hrešči. Doma mi sicer ne pride prav, ker živimo v majhnem stanovanju, mi je pa zelo prav prišel na morju, ko je user posted image  spala v prikolici. S seboj ga vzamem tudi, ko gremo kam na obisk, če user posted image  zaspi in mi ni treba biti ves čas zraven.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babyphone - mnenje ?
5.1.2006 11:44:15   
Anonimen
Tudi mi ga uporabljamo (sanjavčka), je nekoliko starejši in smo si ga izposodili. Res pa je tudi to, da hrešči, vendar samo enota, ki jo uporabljam sama, pri tamali pa je tišina, tako da je ne moti pri spanju

(odgovor članu lumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babyphone - mnenje ?
5.1.2006 12:23:45   
thunder
Naš je znamke Tomy in je super. Cena: 21.990, sedaj v Baby centru akcija 12.990

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babyphone - mnenje ?
5.1.2006 15:06:17   
hubi
Toplo priporočam. Ti si mobilna, greš v druge prostore, otroka pa vseeno slišiš.user posted image

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babyphone - mnenje ?
5.1.2006 18:56:15   
eya
Sem se ravno o tem pogovarjala s fantovo sestrično-je zelo zadovoljna z njim in ga uporablja včasih še zdaj, ko je hčerka stara že eno leto. Ko je otrok še majhen, ga itak skoz rabiš, ko pa je starejši, pa (po moje) prav pride, če je bolan in se prebuja ponoči. Fino je, če deluje na elektriko in na baterije.
Če pa stanuješ v manjšem stanovanju, ga verjetno res ne potrebuješ.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: babyphone - mnenje ?
5.1.2006 18:56:25   
Anonimen
Mi ga tudi uporabljamo že od vsega začetka. user posted image user posted image user posted image  si ne znam predstavljat, kako bi blo brez njega. In čist nč ne hrešči. Sem ga pa dobila za darilo od sodelavk.

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: babyphone - mnenje ?
7.1.2006 22:56:35   
wallery
Mi imamo sanjavčka je v redu smo ga in ga še bomo uporabljali,pri nas ne hrešči se pa občasno sliši kakšno govorjenje ,če ima kdo v tvoji blizini (ulici, naselju, bloku )enak babyphone in če ima naravnanega na isti frekvenci to je pri sanjavčku minus

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: babyphone - mnenje ?
9.1.2006 8:50:47   
viv_
Mi uporabljamo že dve leti "Jokavčka" od "know how" - slovensko podjetje s sedežem v Pirničah. Super je!user posted image

(odgovor članu wallery)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: babyphone - mnenje ?
9.1.2006 17:54:00   
MATEJA
Babysitter je super stvar, videla sem nekje celo reklamo, kjer je na BS nameščena kamera z infra rdečimi žarki in vidiš v temi kaj otrok dela, ne pa da ga samo slišiš! Ampak moje mnenje je, čimbolj enostavnega kupiš, dlje te bo služil. Koristiš pa ga dokler otrok sam ne zna pridet iz sobe, ko se prebudi. Je pa res, da tisti malo bolj poceni lahko ulovijo signal sosedovega BS (če si dovolj blizu) ampak rešiš problem tako, da ti daš tvoj BS na drugi kanal, ker ima vsak BS po dva kanala (A in B). S to napravco pozabiš tisto tihotapenje pred sobo in poslušanje pred vrati, pa kukanje v sobo, če otrok spi ali če se je prebudil... Šumi pa tako zanemarljivo malo (sprejemnik), oddajnik (ki je v otrokovi sobi) pa nič. Toplo priporočam. Know-how je o.k., Philips še bolj, Fisher price tudi, pa Tomy....

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?