|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj lahko še dam?
9.1.2006 16:08:07   
Grascakinja
Uvedli smo že kup sadja in nekaj zelenjve: cvetačo, korenček, brokoli, špinačo, kolerabo, bučke, krompir. Kaj od zelenjave ji še lahko dam? Stara je 6m in še malo, GH imamo od 5m dalje.
Sem že čisto brez idej....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj lahko še dam?
9.1.2006 19:00:01   
Barči78
Naša obožuje koruzo, brstični ohrovt, papriko, repa, paradižnik, blitva.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj lahko še dam?
9.1.2006 21:12:55   
urška
stročji fižol, zelje, šampinjone, por; drugače pa lahko skuhaš npr. piščančjo ali telečjo juhico in daš že tudi malo mesa; pa testenine že tudi pridejo v pošte, pa jogurtki in skutke

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj lahko še dam?
9.1.2006 23:10:11   
Suzi*
Lahko zraven krompirčka narediš kumarično omako (samo brez mleka....jaz dam malo kisle smetane).

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj lahko še dam?
11.1.2006 7:23:49   
CIPRESA
Meni je pa pediatrinja rekla naj z špinačo počakam še kar nekaj časauser posted image a katera ve zakaj, sem pozabla vprašat.


(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj lahko še dam?
11.1.2006 10:11:33   
Anonimen
Po 6mescu bi se lahko uvajalo:
-hrana z glutenom(testenine,...)

-riž

-meso

-mlečni izdelki

-rumenjak(3/4)

Nevem mogoče sem še kaj pozabla!user posted image

Cipresa..Glede špinače so ful različna menenja..mi smo jo probali okrog 56mesca in ni blo nič narobe, nekateri jo pa odsvetujejo do 1. letauser posted image

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj lahko še dam?
11.1.2006 15:38:34   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: urška
... šampinjone, ....


Gobe do 3let ne. Ni niti potrebe. Poznam primer, ko je enoletni otrok je umrl od njih, pa so vsi jedli gobe in je bilo fajn.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj lahko še dam?
11.1.2006 23:25:53   
urška
tehnofil: v paparici je pa npr. polno receptkov z gobami, oz. samo s šampinjoni....zdej pa ne vem. naš jih je jedel (sicer ne že pri šestih mesecih, ker takrat še nisem imela te knjige) in mu hvala bogu nikoli ni bilo nič.

tole je primer enega takega recepta:

šampinjonova testeninska polivka
1 šalotka nasekljana
25 g porovega beljaka
malo maragarine
50 g betičastih šampinjončkov, opranih narezinjenih
50 ml fonda
Na margarini popraži šalotko in por. dodaj gobe. praži nekako 3 min. vlij fond in cmari še 5 min. ukaši in prelij kuhane testeninice.


s špinačo je pa tako, da pravijo da je alergena.....našmu ni bilo nič

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj lahko še dam?
12.1.2006 9:31:50   
sovica3
Urška, kje se kupi to knjigo? Koliko stane? A je točen naslov Velika paparica za male papavčke? Kdo je napisal?

Hvala!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj lahko še dam?
12.1.2006 17:33:51   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil


Gobe do 3let ne.


Ne vem, no. Meni se zdi smiselno, da mu jih dam preden gre v vrtec pri 1 letu, da ne bo kakšne panike. V vrtcu dobijo namreč za jest isto kot triletniki.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj lahko še dam?
12.1.2006 19:41:42   
hanita
Kaj pa polenta, je brez glutena, lahko jo narediš z mlekom al pa ravno tako z zelenjavo kot prilogo.

Jaz sem tudi že brez idej, zelenjavne juhe, riž z zelenjavo, krompir z zelenjavo in pol mi že zmanjka idej.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj lahko še dam?
12.1.2006 20:03:42   
urška
naslov je: Velika paparica za male papavčke, avtorica je Annabel Karmel;
za izdajo v slo jeziku DEBORA Ljubljana;
kje se kupi ne vem, ker sem jo dobila za darilo,najbolje da pogledaš na netu, mogoče jo boš lahko kje naročila.

imam pa jaz nekj receptkov iz nje pretipkanih v word in lahko pošljem po mejlu - tko kot piše na vrhu pod opozarjamo.

glede gob mislim pa tudi tako, da mogoče so šampinjoni najbolj "lahki." je pa res, da avtorica v receptih uporablja samo omenjene gobe.
seveda, pa vsi vemo, da se vsaka jed uvaja počasi....ne pa kar 10 dag šampinjonov za prvič....

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj lahko še dam?
12.1.2006 20:07:19   
urška
http://www.debora.si/html/knjiga.asp?ID=99

no sem šla malo pogooglat....tukaj jo lahko naročiš, cena je 6599

sem vedela da ni prav poceni....

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj lahko še dam?
13.1.2006 13:51:44   
tehnofil
Šampijoni so gojeni kukmaki. Kakorkoli že, mlade šampijone in travniške kukmake sam jem tudi SUROVE in so kar okusni, vendar za prehrano otroka, po moje niso primerni niti kuhani pa če so v sto kuharicah, ker nimajo ne kaloročne, ne energijske ne vitaminske vrednosti. V kuhinji so gobe začimba in nič več. So pa gobe dovzetne za vse odpadne snovi (GOBE ne rastejo na njivi, temveč na trulem lesu, žaganju, listju - gobe sodelujejo pri razkrajanju) in kot je bilo veliko povedanega po Černobilu - ravno v gobah se je najbolj povečala radioaktivnost. Tako velja tudi za druge snovi (strupi, težke kovine,...).
l.p.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 13.1.2006 13:56:26 >

(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj lahko še dam?
14.1.2006 0:37:19   
urška
ok pol pa ti svojemu ne dajaj gob in problem rešen....

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?