|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako jim čistite noska
10.1.2006 16:30:48   
SashaB
Nas se hoče nakaj lotiti prehlad, a se ga poskušamo otresti še preden bi se nas čisto prejel. Vseeno pa nam nagaja nosek. Kadar spi se mu popolnoma zabaše in se nato zbuja ker težko diha. Ko pa je pokonci pa  je ok, samo občasni mu kaj ven priteče (ne pretirano).

Zanima me kako ste najlažje čistile noske svojim malčkom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako jim čistite noska
10.1.2006 16:33:53   
Anonimen
S tanko palčko za ušesa. Tako so mi pokazali že v porodnišnici

(odgovor članu SashaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako jim čistite noska
10.1.2006 16:37:09   
CIPRESA
Ja to je bla pri nas kar kriza ko je bil Žiga prehlajen. Najbolje je fiziološka rastopina ki mu jo nakapaš v nosek in potem začne kihati in največkrat se tako nosek kar sam sčisti...to kako mu kapneš kapljico v nosek je pa druga zgodba. Zraven pa sva včasih z papirnatim robčkom zvitim in probaš potegnit ven ali pa (to se mi zdi najbolj nevarno če je toliko živ kot naš in skos miga z glavo) z vatiranimi palčkami.

Tako smo se mi matrali zraven je bilo pa veliiiikkkooooo joka ...na to se kar pripravi!

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako jim čistite noska
10.1.2006 16:40:34   
krompircek
Mi smo uporabljali palčko za ušesa tisto otroško ki je bolj debela na začetku, pa fiziološko  zdaj pa je mala že pogruntala kaj pomeni palčka tak da je jok če jo samo v roke primem. Zdaj moram srečo met da ji lahko fiziološko nakapam.

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako jim čistite noska
10.1.2006 16:50:59   
blazka
Naš mali ima tudi že dva dni zamašenega noska. Mu s fiziološko fino nakapljam, pol mu pa kar s pumpico ven posesam. Joka ful, ampak takoj neha, ko vidi, da mu je pomagalo. Se mi zdi, da z vatirano palčko ne moreš toliko očistiti, jaz mu z njo očistim le okoli nosnice, kar se mu med spanjem prisuši.

LP

(odgovor članu krompircek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako jim čistite noska
10.1.2006 16:53:16   
tehnofil
Za suh nosek fiziološko s šprico pri vsakem previjanju in zmehčan sam ven pride.
Za prehlad sterilizirano morsko vodo iz lekarne in v vsako nosnico en špric, pri vsakem previjanju.

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako jim čistite noska
10.1.2006 19:19:35   
Anonimen
Pod vzglavje (pod jogi) eno veliko knjigo pa zraven posteljice en pisker vrelih kamilc.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako jim čistite noska
10.1.2006 20:15:06   
Naty*Taja
Mi pa nosek čistimo ... z vato v ušesihuser posted image user posted image , ker tako vpije, kot da bi ne vem kaj delal! Resno pa z fiziološko raztopino v pršilu. (ne vem zakaj se nekatere matrate s kapljicami?!) pol pa s tisto pumpico posesamo in je mir. Če so pa samo "muce" v nosku pa z vatiranimi palčkami odstranimo.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako jim čistite noska
11.1.2006 17:03:45   
mujcek
mi čistimo s fiziološko; potem pa vato zmočim in zavijem in ven potegnem-s tem prideš bolj globoko kot s palčko (tako mi je pediatrinja pokazala).

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako jim čistite noska
12.1.2006 11:46:06   
KODA
Našpricali smo s Sterimar-om ali Aqua maris-om.Nato pa s pumpico spumpali.
Seveca je bilo dretje,ampak je pomagalo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Ali gredo v Astro karavana 3 avtosedežki??
OliveOyl



a. DA (76%)

b. NE (24%)


Število vseh glasov: 225

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!