|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žitna kašica zvečer
23.1.2006 23:45:53   
hubi
Naš mali je star 4,5 meseca. Do sedaj sva se hranila z adaptiranim mlekom. Zvečer, okoli 8, je popil zadnjo flašo, potem pa je spal tja do 6,7 zjutraj. Zadnji teden pa opažam, da se  2,3 ure po večerji spet zbudi in popije spet celo flašo mleka. Razmišljala sem, da mu morda samo mleko ne zadostuje več. Dala bi mu kakšno žitno kašico za večerjo. Vendar pa še nisva uvajala nobene goste hrane. Na patronažno pa moram počakati do drugega tedna. Ali imate kakšen nasvet ali izkušnjo glede našega problema?
Hvala za odgovore...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žitna kašica zvečer
24.1.2006 7:31:01   
CIPRESA
Tasaz kaj pa vem a ste prešli na 2 pri adaptiranem mleku??? Tudi pri nas je tako da se je začel zbujati prej...nevem pa ali zaradi lakote ali pa ne rabi toliko spanjca. Naš je star 5,5 meseca pa mu zvečer zaenkrat še nisem dala kaj drugega kot 230 ml mleka...to mu zadostuje nekje od pol 7h zvečer pa tja do pol 5h zjutraj...potem je spet lačen.  Nevem koliko časa zdrži pri vas. Uvajanje goste hrane pa je postopno, vsaj pri nas je bilo tako najprej sem mu jutranji obrok zamenjala za sadno kašo ali pa kak rižolino, sedaj mu pa že uvajam počasi še tam okoli kosila kako zelenjavo ali krompirček. Z večerjo bom pa še počakala nekaj časa, ker mi je pediatrinja rekla da je za tako majhnega še vedno najbolje zvečer mleko...mnenja so si seveda različna tudi od pediatrov.
Pa vseeno se mi zdi da najprej probaj z dodajanjem podnevi če mu slučajno kaj ne paše potem boš ponoči še dlje pokonci.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žitna kašica zvečer
24.1.2006 7:33:51   
CIPRESA
Aha 2,3 ure po večerji...sem šele sedajle prebrala....kaj pa vem koliko obrokov pa imate na dan??? Drugače podnevi tudi moj je na 3 ure, noč pa prespi. Mogoče je pa zamenjal da mu je sedaj zadnji obrok okoli10h zvečer pa potem spi čez noč.user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
24.1.2006 7:35:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žitna kašica zvečer
24.1.2006 7:43:12   
hubi
Hmmmm, naš pije aptamil ar, ker je tako močno polival. Na škatli nič ne piše do katerega meseca naj bi ga otrok pil. Tudi pediatrinja mi ni vedela svetovati. Sem pa zasledila pri nekaterih uporabnicah, da so ga otroci pili tja do 8, 9 meseca. Ne vem, ne upam ga čisto zamenjati z aptamilom 2, ker polivanje je bilo res nenormalno in smo bili ful veseli, ko smo rešili ta problem.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žitna kašica zvečer
24.1.2006 7:47:54   
hubi
Aja, podnevi je na približno 3 ure. Popije pa od 200 do 270 ml . Fant ima 8,3 kg pri 67 cm. Zgleda je po atiju, ki je čez 2m velik. user posted image
Po flaši ob 11 potem zaspi tja do 7 zjutraj.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?