|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posteljica za dojenčka
16.1.2006 22:38:48   
soncicaT
Pozdravljene!

Katero posteljico naj kupiva za novorojenčka, pa da bi bilo nekako od 0 do 4 - ali 10 let?

Kaj svetujete? Kaka znamka, ne predrago, v kateri trgovini? Seveda s posteljnino in jogijem?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posteljica za dojenčka
16.1.2006 23:13:06   
Nyah*
Oj!

Midva sva kupila posteljico od firme Lip Poljčane, je ful fajna. Velika je 120x60, ima na tri visine nastavljivo dno, pa eno stran ograjice pomicno, se da dol vzet. Imajo na njihovi spletni strani komplet ponudbo, lahko malo pobrskas.

Skupaj s srednje trdo vzmetnico naju je prislo mislim da nekaj cez 40000. Ne vem, mogoce se slisi prevec, a posteljica je iz masivnega lesa, se mi zdi, da bo dolgo zdrzala.

Dobro izberita!

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posteljica za dojenčka
17.1.2006 0:09:52   
lelaval
Mi imamo na začetku - že 7 mesecev kinderpet  (se mi zdi bolj varno, da ne pade, ko se obrača) - (tudi starejša dva sta bila sprva v kinderpetu), kasneje pa preidemo na posteljo. Starejša imata 90/200 -mladinska postelja.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posteljica za dojenčka
17.1.2006 10:19:01   
Anonimen
Kupi dimenzije 140 x 70, je res bistveno večja od une 120 x 60. Moj otrok bo marca star 4 leta in smo ravno zdaj prešaltali na veliko posteljo. Pa še to ne bi bilo treba, zaradi velikosti same. Pa je velik fant.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posteljica za dojenčka
17.1.2006 10:20:09   
Anonimen
Aja, potem pa obstaja še ena, ki se spusti dol in se lahko odstarni krajna ograja in potem izgleda kot čisto taka mladinska postelja. Una je tudi fletna. Najbrž bi jaz zdaj tako kupila, če bi novo kupovala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posteljica za dojenčka
17.1.2006 10:30:46   
MarijaPo
Jaz jo bom kupila v IKEAi, stane okrog 8 jurijev, brez vzmetnice.
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15558&catalogId=10103&storeId=8&langId=-21&parentCats=15558*16180*16154&productId=59177
ime ji je SINGLAR, pa 6 jurijev vzmetnica, posteljnina kaksne 2 in si glih na 16 jurijih, kar sploh ni drago.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posteljica za dojenčka
17.1.2006 11:39:45   
zaliga
Pozdravček!

če želiš imeti postlico dalj časa je najbolje, da kupiš dimenzije 140x70 in sicer od Lip Poljčane. To posteljo lahko imaš od rojstva pa nekje do 7leta (odvisno seveda od velikosti tvojega korenjaka). Na začetku je tako kot vse ostale postlice, z ograjo.. potem pa se te stranske stranice snamejo in nastane mladinska postelja. Cene so nekje okrog 40.000 + 10.000-15.000 jogi. Ta trgovina ima tud spletne strani, tam si lahko pogledaš izdelke www.lip-poljcane.si , kupiš pa jo lahko v vseh trgovinah Ariel in Baby center. Cenejše variante pa seveda Avstrija!
Čimboljši nakup ti želim!

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: posteljica za dojenčka
17.1.2006 11:45:12   
zaliga
MarijaPo tud jaz sem gledla to postlico, a me moti, ker se ne dajo stranice spuščat dol in še malo mala je. Midva sva kupila 120x60 ker nimava prostora, ta na sliki pa je še manjša. Res pa je da je fulll poceni. Kaj pa jogi boš kupla tud v Avstriji??
Ker pri nas nisem nikjer zasledila tak poceni jogija, najcenejši je 10.000 sit, pa še ta je najbolj navaden z "fedrami", jaz pa bi imela z bombažnim polnilom, ta pa stane 13.000 sit!
Kako kompliciram. Tud jaz sem bila mala, pa nisem imela vsega tega user posted image .

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: posteljica za dojenčka
17.1.2006 12:27:24   
saratanja
Jaz bi na tvojem mestu iskala 70/140..v začetku je malo velika, sam itak malčka tako in tako podstavljaš (ko morajo ležat na boku), pa še okoli obložiš, da ni kakšnega prepiha. Zato pa jo lahko bistveno dlje uporabljaš.

Pa če se imaš kaj rada išči tako, ki ima nastavljivo višino ali pa se vsaj da spuščati stranico. Tistega jurja ali dva, kolikor prišparaš pri fiksnih boš gotovo zapravila za terapijo ob bolečem hrbtu. Še tako imaš ob otroku ogromno sklanjana.

Pa jaz tudi nebi kupila nobene, ki ni standardnih velikosti...se pravi 60/120 ali 70/140...karkoli drugega je težje in dražje dobiti primeren jogi, posteljnino si moraš pa tako potem sam šivati....da ne omenim, da nobene one podrjuhe ne dobiš (zelo koristna pri nočnih polulanjih in bruhanjih).

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?