|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odlitek trebuščka
16.1.2006 14:26:25   
jerneja
pozdravljene,

mene zanima, če je kakšna nosečka že eksperimentirala in si naredila odlitek trebuščka?

sama bi to rada naredila, a ne vem s čim in kako?

lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odlitek trebuščka
16.1.2006 15:04:43   
lelaval
Na to nisem niti pomislila. Sem izbrala preprostejšo metodo - slikanje.

(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odlitek trebuščka
16.1.2006 15:10:01   
Anonimen
glih zadnjič sem to gledala na Mein baby. kupl so nekakšen gips in pa povoje.. isto kot če si zlomiš roko.. in so povoj narezal na trakove, pol pa pač polagal na trebuh od enga do druzga boka..

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odlitek trebuščka
16.1.2006 15:31:25   
janapan
Sto ljudi sto čudi...in kaj pol s tem odlitkom delaš??? Ga obesiš kot sliko ??? Vanj posadiš rože???.......sicer podpiram vse vrste umetnosti ampak, resnično kaj pol s tem počneš..
???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odlitek trebuščka
16.1.2006 17:03:50   
BarbyR.
No mi pa smo to nardili in je super izpadlouser posted image user posted image .Jz sem povoje gibsa kupila v Sanolaborju in je to moj Hanny experimentiral.Če si boš to delala povej ti bom dala napotke.In z malo domišljije lahko to postane nova dekoracija domauser posted image

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odlitek trebuščka
17.1.2006 12:01:46   
Pokora
Gips - tako kot ga imajo v mavčarni lahko prav poceni kupite v Tosamini prodajalni na Viru. Potem se ta povoj lahko razreže in s koščki obloži bušija. Voda se uporablja sproti. Jaz ga za bušija še nisem uporabila, smo pa naredili že kar nekaj mask na tak način. Aja, pomembno je da si dtae na bušija ali vato, ali pa pa kar wc papir, ker drugače boste imele poleg vsega še depilacijo :-))

(odgovor članu BarbyR.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odlitek trebuščka
18.1.2006 21:24:29   
Mari71
Na to temo celo drustvo Storklja organizira tecaje oz. delavnice. Poglej si njihovo stran www.storklja.si ali jih poklici na 02/ 251 24 21 (so v LJ in Mb ti tecaji). Tecaj v LJ je 16.02.2006, obvezne so prijave v naprej. Uzivaj!

(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odlitek trebuščka
18.1.2006 23:15:07   
KMALU
Ena je vprasala kaj potem s tem pocnete, kam ga daste? To zanima tudi meneuser posted image

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?