|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LAPAROSKOPIJA
9.11.2006 12:48:53   
Anonimen
Pozdravljene!

Danes me je moj ginekolog šokiral in sicer prej mi je vedno govoril, da če do novembra ne zanosim me bo poslal na laparoskopijo in histeroskopijo. Danes pa mi reče, da moram najprej shujšati, če želim na operacijo. Res, da imam problem s težo, vendar bi mi lahko takoj rekel, da naj začnem intenzivno hujšati. Sedaj bom spet najmanj 1 leto "na čakanju". Imam na 175 cm višine namreč 91 kg.

Je to res, da ne moreš na laparoskopijo, če si bolj okrogel? Imam pa tudi že postavo tako, da v resnici ne zgledam toooliko debela, ker sem visoka in imam bolj moško postavo.
Je katera od vas bila na laparoskopiju in ima tudi kg preveč?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LAPAROSKOPIJA
9.11.2006 12:56:20   
kapica
Ja to pa cudno da ni prej kaj povedal user posted image . In zakaj si zaradi hujsanja eno leto na cakanju user posted image .

Po mojem bi blo najboljse da zamenjas svojga ginekologa. Kako pa je to s tezo zares, pa ti zal ne morem pomagat.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LAPAROSKOPIJA
9.11.2006 12:59:47   
Anonimen
Eno leto, zato, ker moram zdravo hujšat, torej največ 3,0 kg na mesec, tako mi je on rekel. Moja idealna teža naj bi bila cca. 65 kg. Torej moram dol 26 kg, torej najman 9 mesecev... user posted image user posted image user posted image

Najbolj me muči to, ker sem stara že 39. let 

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LAPAROSKOPIJA
9.11.2006 13:11:04   
Anonimen
teža predstavlja nevarnost pri narkozi. Zato težijo naj bi shujšal, ker nočejo na sebe vzet kakega rizika. Jaz mislim, da bi bilo pametno probat vseen mal shujšat, vendar do idealne teže mislim, da nikakor ne rabiš prit. Ni pa fajn na hitro shujšat, ker se ti lahko in kri poslabša in pritisk in psihofizične lastnosti telesa, ki pa imajo tudi slab vpliv na narkozo. Če izgubiš nekaj kil, bo potem tudi nosečnost in porod lažji. Vseeno pa je tale tvoj G mal čez les, ad ti ni povedal že takrat, da počasi hujšaj. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LAPAROSKOPIJA
9.11.2006 13:48:36   
tinkamiška
Hoj!

Me razpalijo taki G, pa se obnaša, kot da bi bila stara 20 let! Jst se strinjam s tem, kar je napisala Mišek13. A imaš mogoče možnost it h kakšnemu drugemu G?

pa tule lahko še malo v iskalnik pogledaš, če pa ne boš našla pa kr mirno zastavi vprašanje. http://med.over.net/phorum/list.php?f=19

Ti želim, da bi čimprej lahko šla na operacijo in zanosila.

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LAPAROSKOPIJA
9.11.2006 17:23:29   
pokraculja
Res je, da bi bilo dobro shujšati. Res pa je tudi, da nekje na laparoskopijo čakaš tudi več mesecev.Tako bi jaz dva meseca malo shujšala, potem pa bi se mu nalepila v ordinaciji in zahtevala napotnico- saj bo do operacije tako ali tako minili več mesecev. V tem času pa bi poizkusila še malo shujšati!!!
Tako je volk sit in koza cela, pravi stari indijski pregovor....
Nikakor pa ti ni potrebno shujšati na idealno težo (12 kg bi bilo po mojem mnenju čisto dovolj!!!)
Veliko sreče!!!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LAPAROSKOPIJA
9.11.2006 21:51:53   
dulcinea
Najprej zamenjaj ginekologa, če se da. Kako ti ni že prej povedal, da moraš shujšati. Po moje ni treba shujšati do idealne teže. Malo pa že... Potem pa...

in želim ti, da čimprej ugledaš user posted image  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu pokraculja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...





sindarin

če bi se vam dohodek zmanjšal za 20%, bi zmanjšali vrednost nakupa igrač za priložnosti kot so rojstni dan, Miklavž, Božiček?

da (58%)

ne, bi varčeval pri drugih stvareh (23%)

ne (7%)

ne vem (12%)


Število vseh glasov: 240

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!