|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 15:15:08   
Naty_ka
Moj sinček bo v soboto star dva meseca in že tri dni je nemiren in rahlo tečen. Zelo se elini in rokice ima non stop v ustah. Če mu masiram dlesni, mu tako paše, da kar spušča zvoke zraven.
Dlesni so rahlo napete, posebej spodnje.
Je možno, da bodo že sedaj začeli rasti zobki?
Kdaj so začeli pri vas in kaj vse ste uporabljale, da bolečine niso bile prehude?
Hvala za pomoč.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 15:24:34   
petraz
Pri petih mesecih spodnja dva, pri sedmih mesecih zgornja dva.user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 16:14:50   
GalStas
Pri 7,5 mesecev.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 16:22:47   
mamči
Pri nas je bilo isto, prvi zobek spodaj je pa prišel ven  pretekli petek, pri starosti 5. mes in 1 teden.

Se pa dlesni kar lep čas pripravljajo.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 16:23:05   
nanka
Še čakamo prvi zob, pa bo drugi teden stara 6 m.

(odgovor članu GalStas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 16:23:45   
mamči
Proti bolečinam - Calgel mazilo in razna grizala.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 16:43:12   
krompircek
Mi smo stari 7 mesecev pa o zobku ne duha ne sluha. Slinimo in tečni smo kar naprej, smo zobek že nevem kolikokrat napovedali pa ni ničuser posted image .

Proti bolečinam pa grizala pa neko mazilo misli da se mu reče calgel.

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 16:44:16   
krompircek
Ups me je že mamči prehitelauser posted image

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu krompircek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 16:51:56   
Dejča
Pri 6,5 meseca prvi zobek, je pa tudi naša že pri dveh mesecih začela z rokicama v usta in s slinjenjem. Najbrž bošte še nekaj časa čakali, čeprav jih eni dobijo že pri 4 ali še prej.

(odgovor članu krompircek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 17:12:16   
k1
slinjenje se je začelo pri 4 mesecih, prva dva zobka pa sedaj, 14dni pred 1. rojstnim dnevom....

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 17:24:44   
Ninica
Naša si je že začela rokice tlačit v usta tam nekje pri 2 ali 3 mesecih, slinila se ni nikoli nevem kako zelo, tudi sedaj ne , ko je dobila prva dva zobka pri 9, 5 mesecih. Je pa res da so bila obdobja, ko so jo dlesni zelo srbele, je kar grizla ampak zobkov ni in ni bilo od nikoder. Komaj smo se ju učakaliuser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 19:16:57   
bobek05
Meni se zdi nekam hitro za zobke user posted image Anej se že od 2. meseca slini 100 na uro, pa roke v usta, dlesni so ga mantrale... pa se tudi mislila, da bodo že zobki.. Kljub temu smo prva dva dobili pri 6,5 mesecih (1. na 1.1.2006, 2. na 4.1.2006 user posted image ) Kdaj bo dalje pa še ne vem... zaenkrat še nič ne kaže..

Je pa ful različno.. Eni dobijo že zelo zgodaj 1. zobke (menda pri 3. ali 4. mesecih), drugi pa kar pozno (pri 8. mesecih ali še kasneje)...

Ne želi si zobkov. 1. so prave male tečnobe, ko jim grejo ven (eni imajo tudi vročino, drisko, vneto ritko, da se o slabi volji sploh ne menimo..)
                           2. meni se ful smilijo mamice, ki še takrat dojijo
                           3. prej sem mu še upala prst dat v usta, da si je malo drgnil dlesni, zdaj pa ni šanse (me tak ugrizne, da imam odtise njegovih zob user posted image )
                          4. je tudi večji drek, ko mu dam kaj za glodat (npr. žemljico ali banano ali jabolko, ker vedno odgrizne stran prevelik kos potem pa se mu zaleti user posted image )

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
25.1.2006 22:31:24   
giga
Mi smo se slinili od treh mesecev naprej, zobe pa dobili - spodnja dva - tri tedne pred 1. rojstnim dnem.

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
27.1.2006 8:42:49   
Anonimen
Prvi zobek smo dobili pred enim tednomuser posted image  , pri šestih mesecih

(odgovor članu Naty_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
27.1.2006 8:46:28   
janjja
Hitro se začnejo sliniti, moj nečak se že od drugega mes.slini, zdaj pa je star že šest pa še nič zobkov. Naša je spodnja dva dobila pri šestih, zgornja dva pa pri osmih mesecih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
27.1.2006 15:54:39   
Zdenka30
Tut naš črviček se slini že od njegovega 2. meseca, u usta tlači vse živo, sline se mu kar cedijo, dlesni že čisto napete, bele, vroče... da o sitnobi ne govorim. Uglavnem 30.01. bo star 5. mesecev pa še nič. Uporabljam CALGEL, ki pa prau dougo ne zaleže. Pediatrinja mi je svetovala, naj mu dam CALPOL sirup proti bolečinah (seveda takrat ko je že huda panika - se dere tako, da ga ne pomiri živ bog). Uglavnem tut jest že komi čakam ta 1. zobek, da ne bom več cele noči dežurala...

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
27.1.2006 17:48:48   
darja.grm
Tudi naša dva otročička sta se slinila že pri 2 mesecih, pa so prvi zobki pogledali na plano pri 6 in pol mesecih.Ti mu sam maži z gelom in naj kaj grize, če mu seveda paše.user posted image

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu Zdenka30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KDAJ SO PRI VAS ZAČELI ZOBEKI?
27.1.2006 20:50:14   
Naja31
Moj fantek je dobil zgornji enki pri 3 mesecih in treh tednih. Bilo je res hudo, cel teden je jokal.
Pri 8ih mesecih je imel 8 zobkov, zdaj pri skoraj 10ih mesecih, pa mu zgornji trojki ven prihajata.Slini se pa skoz v ogr0mnih kolicinah.

(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?