|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo stvari?
19.1.2006 13:57:29   
Anonimen
Naš 19 mesecčnik je v fazi, ko zelo rad "pospravlja" vse mogoče, kar mu pride pod roke. Včasih kakšno stvar odloži na čisto nenormalno mesto in potem jo iščemo, kot zmešani, saj mali pojma nima, kam jo je dal.
Recimo...danes zjutraj moj telefon. Videla sem user posted image , da ga prenaša sem in tja in sem mu rekla, da naj ga "pospravi" na mizo. Dobro ve, kaj je miza in in je ves vesel tekel proti jedilnici. Pa ga je vmes premamila igrača na tleh in se je ustavil. Telefon je odložil na polico omare. Čez čas sem telefon iskala - na mizi ga ni bilo, user posted image  sem spraševala, kam ga je pospravil, pa je samo zamahnil z rokico in rekel "Ni ni". Sicer je potem stekel k mizi, ker je izgleda imel nek preblisk. Ker ga tam ni bilo, je še enkrat zamahnil "ni ni" in se šel naprej igrat.
Ravno tako iščemo vsak dan dudo, copate in še kaj...

Zapomni si sicer, kje so stvari ponavadi pospravljene - ve, na katerem mestu so dude, kje imamo copate....ampak...kam pa on odloži stvar, to si pa ne zapomni.user posted image  Kako je pri vas? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
19.1.2006 14:07:45   
muki1
user posted image . Pri nas pa je ravno kontra. Vse si zapomni, kam odloži. Predvčerajšnjim se je ravno igrala s punčkami ( ima tri). Pa sta bile dve in je rekla: Kje je še ena. Mama, hodi k babici. ....Sva šli k babici, kjer je ležala punčka, jo je vzela in rekla: Gremo dol, k nam. user posted image  Jaz pa zijala kot tele v nova vrata, pa sem šla kar lepo za njo. Pa s temi punčkami je nasploh nonstop neka akcija. Zadnjič sva iskali eno belo majčko, ki je nikakor nisva našli. Potem sva čez par ur šli k babici, kjer je med njenimi igračami bila tista bela majčka. Takoj je rekla: Nena to iskala. Vzela majčko in hotela dol, da nadaljuje igro, ki jo je pred nekaj urami končala user posted image  . Stara je 21 mesecev.
Pri nas sva bolj ta stara dva zadolžena, da založiva stvari. Osebne, zdravstvene, položnice...nonstop kaj iščeva. Upam, da bo mala obdržala dober spomin in nama bo na stara leta kaj našla user posted image .

< Sporočilo je popravil muki1 -- 19.1.2006 14:08:59 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
19.1.2006 14:08:25   
urška
hvala bogu, naš si pa po večini kar zapomne kam kaj pospravi...
sej doma ne bi bil problem, ker ni tako veliko stanovanje, ampak pri mojih, v hiši, ...joj raje ne pomislim, kako dolgo bi kaj iskali.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
19.1.2006 15:22:09   
Anonimen
Jaz imam 8 let starega sina, pa bi še lastno glavo izgubil, če mu je ne bi vrat držal na ramenih! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
19.1.2006 15:40:32   
lelaval
 
Moja 8 - letnica še obleke, ki jih sleče kar pusti. Ji moram za vsako stvar posebej rečt, da jo je potrebno pospravit.  Ko je bila še manjša, pa je imela eno obdobje, ko je vse pospravljala v koš za smeti (telefon, pilota od televizije, avtomobilske ključe,... vse)
Moj 7 - letnik gre v šolo in torbo pusti sredi hodnika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
19.1.2006 15:46:57   
Anonimen
Lelaval - a sva midve skupaj vzgajali otroke? user posted image user posted image user posted image
By the way - a je možno, da jih že pri teh letih daje skleroza?

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 19.1.2006 15:47:28 >

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
19.1.2006 18:49:20   
Maxica
Kristina, prav podobno je pri nas, kot pri vas. Prelaga stvari z enega konca na drug, pol pa samo poslušamo "Ni, ni, ni..." Zaenkrat še ne pogrešamo prav veliko stvari, edino Jezušček iz jaslic nam je izginil, za druge stvari pa očitno še nismo bili pozorni.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
19.1.2006 18:56:08   
Primoza
Zelo rad pospravlja stvari v koš za smeti - če ne opaziš, odneseš vse skupaj v kontejner.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
19.1.2006 18:57:27   
Anonimen
O naš pa dobro ve kam kaj da ali skrije.Samo se pusti prosit in odvisno je,če je od volje,da pove.Sicer se poslužujem tudi njegovega spomina,da
mi najde,kakšno reč,ki sem jo založilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
19.1.2006 21:26:55   
tejčica
Tudi naša mala si točno zapomne kje je kaj pustila. Pa če gre zvečer z eno igračo spat (poleg obveznega sončka) in jo jaz ko zaspi pospravim, zjutraj najprej vpraša kje je. Da bi pa pospravljala za sabo...malo morgen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
19.1.2006 21:46:36   
KODA
Našedva pa cel igralni kot razmečeta,samo da najdeta tisto kar iščeta.
Matr sem jezna.Samo pospravljam lahko za njimi.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
26.1.2006 12:06:21   
tanikaa
Kerensa, si me prehitela. Jaz sem hotela napisati čisto isto. S tem, da je moj mulc star 12 let. Ni je stvari, ki bi jo našli na prvo.

Na zadnje smo včeraj iskali njegov mobitel. Našli smo ga na hodniku v predalu, kjer shranjujemo različne polnilce (za mobitele, kamero, fotoaparat...). No, polnilec pa je bil v njegovi sobi na stolu pod kupom oblek user posted image . Za popiz....


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
3.2.2006 14:51:25   
nanka
Tanikaa, moj je isti, star je pa 10 let. Mobitel, torba, kapa, zvezki, copati...., iščemo za pop...., vsi po vrsti. Vsak dan ista pesem. Mami, a je kaj hudega...., se začne stavek, potem pa iščemo ko norci.
Nam se vsem rola...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
3.2.2006 15:37:50   
wanabe
Moj je star 5 let in zelo, zelo dobro ve kje so določene njegove stvari. Če včasih kaj iščemo - se najprej obrnemo na njega. No imel je tudi obdobje, ko je rad kaj skril in samo od nas je bilo odvisno ali smo ga lahko prepričali, da nam je povedal kam - drugače ni šans, da bi kaj našli user posted image .

Ravno tako mi včasih celo pomaga, če iščem kaj mojega user posted image .

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Si vaši malčki zapomnijo, kam odložijo st...
9.2.2006 14:48:00   
Ancy
Moja sestrica je tud taka pozabljivka. Ko je bila se manjsa je stalno zalagala stvari in pozabila kam jih je dala. Zdaj pri 9ih letih, pa gre v solo brez torbe, gre v solo s torbo a prazno, v igri porine torbo pod postejo (pa ji se recemo, ne pod posteljo, bos pozabila kje je), naslednji dan ko je treba u solo pa: Anjaaaaaa, kje je moja torba  ???user posted image

(odgovor članu wanabe)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?