|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uvajanje goste hrane in krčki
18.1.2006 21:12:24   
Sofi
A so vaše lubije kaj mučili krči ob prvih  poskusih goste hrane? Jaz sem mojemu user posted image  ponudila jabolko (najprej žličko, zdaj v tednu dni sva prišla do pol jabolka) in jo je lepo sprejel, mala usteca tako odpira, da imam občutek, da bo še mene pojedel. Dobro jo prenaša, ampak začeli so se pa krči, joka in nato prda. Tudi spanec je postal bolj nemiren.
A je tudi pri vas bilo tako? In če je, kako dolgo je trajalo, da se je želodček navadil nekaj novega?

Jutri pa začneva enotedensko odisejado z banano.

Ja, star je 5 mesecev in pol, hrano mu pripravljam doma.

Hvala in lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uvajanje goste hrane in krčki
18.1.2006 22:17:12   
Barči78
Jaz ti lahko samo to rečem, da ko sem Neji ponudila surovo jabolko, jo je zelo zvijalo. Jokala cel večer, tako, da ji od takrat naprej namesto surovega jabolka pripravim čežano. Pri drugem sadju pa niti nisem opazila sprememb, tako da ji ga ne prekuhavam. Prdka pa rada po gosti hrani, ampak to vzemi za dobro, otroku olajša bolečine v trebuščku.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uvajanje goste hrane in krčki
19.1.2006 0:13:41   
lelaval
Moja tudi ful prdi po dodajanju - a to je dober znak. Le blato ima ful trdo - včasih se kar joka zraven. Božček. Sicer pa vse, kar dobi novega, rada je.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uvajanje goste hrane in krčki
19.1.2006 11:11:32   
zoya24
Jaz mu prav zaradi tega tudi kuham jabolko. Bi te pa opozorila na banano. Mojega malega zapira, zato mu je nikoli ne ponudim same (sem mu jo samo enkrat), tudi kakec je bil po njej zelo trd. Zdaj mu jo vedno ponudim kot dodatek k jabolki ali hruški (te predhodno skuham). Stari smo 5,5 mesecev.

< Sporočilo je popravil zoya24 -- 19.1.2006 11:12:15 >

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uvajanje goste hrane in krčki
20.1.2006 13:18:38   
Sofi
Hvala za odgovore.

Sem ugotovila, da je glavni krivec za krče bil rižolino, ki sem mu ga dodajala k mleku pri večernem obroku. Včeraj sva poskusila banano in je bil navdušen, je pojedel kar pol banane (toliko sem mu pripravila), sem pozabila, da naj bi je prvič pojedel samo žličko. Ampak ni bilo nobenega napenjanja in joka, spal je vso noč, zjutraj je pa že kakaluser posted image .

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uvajanje goste hrane in krčki
12.2.2006 17:19:02   
tincci
Nekaj me zanima. A ste dale najprej recimo žličko svežega jabolčnega soka, potem pa postopoma prešle na čežano?

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?