|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera je bila vaša prva beseda?
7.2.2006 14:46:19   
Dejča
No, katera? Ne mislim na besede vaših user posted image , ampak vaše in vaših partnerjev, če jih veste. Moja je bila baje avto user posted image , moj dragi pa je menda prvič rekel doma user posted image . Zdaj se je pa malo obrnilo, sem jaz bolj doma, pa on bolj v avtu user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera je bila vaša prva beseda?
7.2.2006 14:51:47   
muki1
ADI ( klicala sem atija)

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera je bila vaša prva beseda?
7.2.2006 14:52:10   
soncece24
rva beseda je bila mama - na sploh sem bila pravi cek in sem jo skoz ponavljala, sploh če se je reva več kot meter oddaljila od mene user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera je bila vaša prva beseda?
7.2.2006 15:30:32   
Lunca1
Pojma nimam, od fanta brat je menda rekel kladu, od enih kolegov tamal pa otorinolaringolog.user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera je bila vaša prva beseda?
7.2.2006 19:41:45   
uma
Jaz za svojo ne vem. fantova prva beseda pa je bila BO in sicer je odgovoril na mamino hudovanje nad televizorjem ali bo delal ali ne bo in je on rekel "BO,BO".

_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera je bila vaša prva beseda?
8.2.2006 0:26:41   
KODA
 
user posted image Ne bi vedla.
Naša mami se ne spomni.

< Sporočilo je popravil KODA -- 8.2.2006 0:27:30 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera je bila vaša prva beseda?
8.2.2006 14:39:04   
krompircek
Koda ,midve pa sva na istem naša mama se tud nič ne spomniuser posted image  kakšno besedo sem prvo izusla.

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Odstavljanje
lonchy20

Kdaj ste odstavile otroka od prsi?

pred enim letom (65%)

po enem letu (26%)

še kasneje (9%)


Število vseh glasov: 57

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!