|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 12:58:49   
Nika-7
Pozdravljene!

Pred kratkimi sva z dragim naredila svoj tretji test in pokazalo je v tretje +++++user posted image user posted image user posted image , doma imamo dve punci, sedaj pa bi user posted image , realno zdravo dete, ampak me vseeno matra...

Po nekih raziskavah so ugotavljali , če plodek leži v materinici bolj odzadi bo user posted image  in to se lahko že zelo zgodaj ugotovi, če pa bolj od spredi pa user posted image , prosim prosim ne me popluvat, prosim tiste punce ki že vedo kje in kateri spolček nosijo naj pišejo, malo za hec malo za res


nikauser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 13:19:03   
lelaval
Jaz sem tretjo nosečnost na vsakem UZ spraševala in do konca ni hotela pokazat - s hrbtom je bila obnjena proti mojem trebuhu. Pa sva oba imela občutek, da je pupa - in je bila. user posted image
Po trebuhu - ali nosiš višje ali nižje, spedaj ali zadaj, pa jaz ne bi nič napovedovala, ker se mi zdi, da sem tako fantka, kot punčko nosila isto. user posted image

(odgovor članu Nika-7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 13:30:26   
pikica123
Jst sm tud pri ginekologu skoz firbcala,kaj mamo, pa se do konca ni nč vidlo,ker je bla medenična vstava,pa nogice je skup tiščala.

Lp


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 13:36:00   
marty5
Teh interpretacij je malo morje...jaz sem slišala ravno obratno - če nosiš spredaj in visoko naj bi bila user posted image , če pa zadaj in nizko pa user posted image .

Pri nas so G celo user posted image  malo spreminjali spol, nazadnje pa naj bi bil zagotovljen user posted image . Nosim pa zadaj in nizko. Če drži, pa ti povem najkasneje čez 3 tedne user posted image  - takrat bo 100%.

Srečno!

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Nika-7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 13:40:28   
KODA
Pri taprvem smo vprašali,pri tadrugem smo se pa pustili presenetiti.
Sem pa oba nosila enako.Spredaj in bolj visoko.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 13:46:08   
Nika-7
A obstajajo kakšne čirulečarule;LOL, vedeževalke ? a verjamete njim? 

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 14:13:05   
Eviii
čirulčarul je eno malo morje...
zdi se mi, da po murphyjevem zakonu zadeve potekajo tako. tiste, ki si neizmerno želijo vedet spol, se celo user posted image  matrajo, da bi to izvedle. in nadlegujejo svoje g, da jim to povejo. pa si pol vsakič g premislijo in vidijo drug spol. tiste pa, ki tega ne želijo vedet (med katere sodim tudi sama), pa imajo take izkušnje, da g to na uz takoj vidi, ker se mu prou nastavijo. tko se je dogajalo februarčicam... torej, manj ko si firbčna, prej boš zvedla user posted image .
ti pa povem kot marty čez tri tedne zanesljivo (upam, da tudi kej prej). meni je sicer soseda rekla, da imam veliko rit in je sigurno user posted image . bomo vidli user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Nika-7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 14:41:12   
sarazan
Jaz sem imela zelo velik trebuh in vse spredaj. Križ me ni nikoli bolel, niti hrbtenica.
Lahko bi rekla, da sem nosila spredaj... Rodila sem punčko.

Sem pa brala enkrat na Pušenjakovem forumu, da lega maternice in kje je prižeta na maternico nima prav nobene veze s spolom otroka. Gre bolj za statistično vrednost. Lahko bo pri tebi ravno drugače, kot je verjetno.

Če si želiš fantka, držim pesti, da se ti želja uresniči. Če bo pa punčka, bo pa prav tako lepo in se boste imeli pravtako radi, a ne?

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 14:48:41   
matahari
Jaz imam za sabo dve različni nosečnosti..pri prvem sem nosila not..do 5 meseca sploh nihče ni vedel, da sem noseča in je bil fant..pri drugem se je videlo že v drugem mesecu in sem imela vse zunaj in spodaj pa ...zopet fant..zdaj sem user posted image začetek tretjega meseca..se mi že kar pozna..celo veliko rit sem dobila user posted image  pa kaj naj zdaj?? Bom sigurno na NS vprašala, če se vidi spol in če bo user posted image  bom sigurno do stropa skakala od veselja..če bo pa user posted image  pa tudi ok sam skakanja do stropa nebo, naj bo user posted image  živo in zdravo

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 14:52:59   
jasnica
Jaz nosim visoko in spredaj, pa je baje user posted image . Tri ginekologinje so mi potrdile!

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 14:55:59   
jasnica
Pozabila sem dopisat. Ena fora je glede zatekanja. Baje full zatekaš če je punčka, pri fantku pa ne. No pri men to drži!

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
9.2.2006 21:02:52   
lelaval
zdi se mi, da po murphyjevem zakonu zadeve potekajo tako. tiste, ki si neizmerno želijo vedet spol, se celo matrajo, da bi to izvedle. in nadlegujejo svoje g, da jim to povejo. pa si pol vsakič g premislijo in vidijo drug spol. tiste pa, ki tega ne želijo vedet (med katere sodim tudi sama), pa imajo take izkušnje, da g to na uz takoj vidi, ker se mu prou nastavijo


Evii se popolnoma strinjam, saj sem tudi sama to doživela. V prvi nosečnosti sem si tako želela punčko, da G sploh nisem upala vprašat za spol, da ne bi bila razočarana - in mi je kasneje bilo žal, da nisem vprašala.  Pa sem rodila punčko. V 2. nosečnosti pa me je G sam vprašal, če mi pove spol, ker se lepo vidi (a sem rekla, naj ostane presenečenje do konca), pa je rekel, da, če je 1. bila punčka, bi bilo fino, če bi zdaj bil fantek - in mi je tako izdal spol. 3. pa sem na vsakem UZ spraševala in  pupa nikakor ni hotela pokazat svojega spola.

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
10.2.2006 7:28:23   
NATAŠI
na strani: http://www.mama.si/     greste pod nosečnost- bo punčka ali fantek

Menda pokaže prav, bomo videli septembra ..preverite tiste, ki ste že rodile

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: firbec me mantra kaj tokrat imamo?
10.2.2006 9:11:49   
tinkatonka
No tukaj je pa še ena spletna stran, kjer odgovarjaš na stare vraže pa ti kao na koncu pokaže kolikšna verjetnost je da nosiš punčko oziroma fantka. Meni sicer kaže 60% za punčko, ampak pri nas smo 100% da imamo fantka. Tko da ne vem koliko to kaj drži.

http://www.amazingpregnancy.com/oldwivestales/

Jaz sem ena izmed tistih, ki jih je omenjala Evii, namreč nisem hotela vedeti  spola, pa sva z možem na UZ-ju vidla, da imava fantka. Se je tko lepo videl, , da midva še kot taka laika, nisva mogla zgrešit, pol nama je pa še G. potrdila da imava fantka in  slikala lulčka, tko da imamo dokaz. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?