|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najprej sadje, pol pa zelenjava ali ravno obr...
7.2.2006 9:59:15   
2ursae
mi sicer še ne dajemo goste hrane, ampak že zdaj mal prebiram tale forum, da bom vedela, kako in kaj, ko bom začela, saj se mi zdi tole cela znanost user posted image .
Vidim, da ste v glavnem svojim bebicam ponudile sadje in šele kasneje zelenjavo, meni pa je sestra v posvetovalnici zabičala, naj mu dam najprej zelenjavo, ker se mu, ko enkrat proba sadje, zelenjava ne dopade več. Al sem si pa narobe zapomnila user posted image

Pa me zanima - a ste imele po sadju z uvajanjem zelenjave kaj težav oz. ali je sploh katera otroku dala najprej zelenjavo?

dober tek vsem user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najprej sadje, pol pa zelenjava ali ravno...
7.2.2006 10:04:48   
nanka
Jaz sem začela z sadjem in v roku enega tedna tudi z zelenjavo. Zdaj jeva že oba obroka in ima zelenjavo rajši kot sadje. Ampak oboje rada poje, ni bilo nobenih težav. Je pa res, da sem kmalu začela uvajati, ker mleka po flaški ni marala in ga še zdaj ne mara preveč. Po žlici pa rada je.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najprej sadje, pol pa zelenjava ali ravno...
7.2.2006 10:05:14   
*pepelka*
Jaz sem naši najprej dala sadje, nato pa zelenjavo in ni bilo nobenih težav. Moram pa priznati, da je zelo pridna in rada je vse kar ji ponudiš, pa naj bo sadje, zelenjava ali pa polenta in Bebi kašice.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najprej sadje, pol pa zelenjava ali ravno...
7.2.2006 10:48:45   
KODA
Pri nas mi je tudi sestra omenila,da naj začnem prvo z zelenjavo,češ,da ko prvo proba sadje,da zelenjave noče.
Ampak jaz sem začela z sadjem in sta zelenjavo nato normalno sprejela.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najprej sadje, pol pa zelenjava ali ravno...
7.2.2006 11:12:31   
lelaval
Jaz sem tudi začela s sadjem in šele potem z zelenjavo. Vse, kar sem ji ponudila, je zelo rada jedla. Je pravi požerušček. user posted image  Včeraj sem jedla rižoto z jurčki in sem ji dala malo (brez gob - da je imel riž okus po gobicah, pa ji ni bilo všeč. Prvič, da ji nekaj ni bilo všeč). Res, da gobe odsvetujejo, a sem jo hotela navadit na okus, ker starejšima nisva dajala gob in jih niti zdaj pri 7,5 in 9 letih ne marata.user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najprej sadje, pol pa zelenjava ali ravno...
8.2.2006 15:04:01   
krompircek
Tudi mi smo začeli s sadjem po 14 dneh pa z zelenjavo pa ni blo problemovuser posted image .

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: najprej sadje, pol pa zelenjava ali ravno...
10.2.2006 16:25:31   
SashaB
Tudi nam so svetovali naj začnemo z zelenjavo, ker je sadje bolj slako in potem ne bi hoteli zelenjave. Ampak smo začeli kar s sadjem (banana s hruško ali jabolkom), kmalu pa je sledila še zelenjava (karkoli v kombinaciji s korenjčkom), pa ni bilo problemov.

Mislim da moraš samo počasi začeti (ne pretiravati) ter biti vztrajna.

Veliko uspehov.user posted image

(odgovor članu krompircek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: najprej sadje, pol pa zelenjava ali ravno...
10.2.2006 16:30:08   
t_t_y
Živjo,
mi smo začeli z zelenjavo (cvetača, korenček...), šele nato s sadjem.
Ni blo pa nobenega problema za hrano - zdaj pri 9 mesecih komot poje tud čokolado in po njej pomarančo, čist nič ne komplicira zarad sladkega/kislega ali kakega drugega okusa.

lp

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: najprej sadje, pol pa zelenjava ali ravno...
10.2.2006 19:38:14   
tincci
Jaz sem tudi brala, naj bi najprej zelenjavo, ampak po drugi strani naj bi pa najprej ponudil obrok zjutraj zaradi morebitnih prebavcev, zjutraj pa naj bi jedel sadje... no, tko da sem tudi jaz zmedena in ne vem, kako bom začela. Po moje z jabolkom user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: najprej sadje, pol pa zelenjava ali ravno...
10.2.2006 20:41:12   
MajaPRO
Jaz sem od patronažne dobila navodilo: najprej sadje (začnemo s sokeci), nato zelenjava. Ni bilo nobenega problema pri zelenjavi - imam občutek, da jo celo rajši poje. Je pa res, da je mali ful jedec user posted image .

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: najprej sadje, pol pa zelenjava ali ravno...
11.2.2006 22:12:53   
tincci
Kdaj pa riževa kašica za večerjo?

(odgovor članu MajaPRO)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?