|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Frutek
31.1.2007 21:43:16   
meri
Včeraj sem moji 4-mesečni pupi dala za popit Frutkov sok iz korenja in jabolka.Seveda malo,zjutraj 25 ml in popoldan  pribl. enako.GH uvajava že nekaj dni in do včeraj ni bilo težav.Včeraj zvečer pa jo je nenormalno zvijalo po tem soku,ful je jokala.Ali je mogoče,da še ni pripravljena na GH? Kake so vaše izkušnje?HELP!!!
LP MERI

< Sporočilo je popravil wahoo -- 31.1.2007 22:04:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Frutek
31.1.2007 21:55:34   
Miška76
Najprej začni uvajati samo po eno živilo, da boš videla kaj ji paše in kaj ne. Mi smo začeli najprej z jabolkom, pa smo to pili en teden, nato smo dodali korenček, pa smo to spet pili en teden + seveda čajčke.Vsakič, ko boš sprobala novo živilo ji to ponujaj en teden in potem postopoma dodajaj še druga živila.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 31.1.2007 22:04:18 >

(odgovor članu meri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Frutek
1.2.2007 13:10:26   
monika30
Probaj res samo eno živilo naenkrat, pa mogoče samo dopoldne za začetek, da se prebava navadi.
Če bi pa še zvijalo, pa mogoče počakaš kak teden in poskusiš znova.

Jaz sem kar s kašicami začela, npr. par žličk kuhanega jabolka in potem korenčka dopoldne in je bilo vse vredu.

Drugače pa počasi, se ne mudi. Jaz včasih kar pogrešam, ko sem samo dojila, ni bilo treba kuhati.

Lp.



(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Frutek
1.2.2007 17:45:01   
ZALA ADL
Mi smo začel z mlečnimi kašicami. Pol pa s sadjem pa ni bilo problema. user posted image Potem pa sem ji eno nedeljo dala ta sok, kot si ga omenila ti Meri, pa je bilo pri nas isto. Krči in bruhanje.user posted image Pa smo že več kot en mesec pridno papcal. Tako da jaz ne dam nobenega soka več. Samo čaj.

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Frutek
1.2.2007 17:58:18   
lenika
Jaz ne bi s frutkovim sokom uvajala. Naš je star 8,5 mesecev, pa še nikoli ni pil soka. Raje ji skuhaj jabolko in ji daj kompot.

(odgovor članu ZALA ADL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Frutek
1.2.2007 18:55:41   
petka
Ja, tudi mi pijemo kompote. Skuham hruško ali jabolko in je super!
Se mi zdijo ti sokovi presladki, pregosti, pa še dragi so!

Ali pa čaj, naš ima rad navaden planinski čaj.

_____________________________





(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Frutek
1.2.2007 22:28:03   
mojcab
tudi jaz najraje kar sama skuham eno jabolko in eno hruško in potem to spasiram in dodam še malo rižolina...mnjam...na začetku mora biti ful redko,da se navadi jesti iz žlice

_____________________________

*********************************
Življenje je lepo, zato ga je vredno živeti.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Frutek
2.2.2007 9:42:36   
meri
Hvala za nasvete.Tudi jaz definitivno nebom več dala sokov,raje bom skuhala kakšen kompotek.
Zdaj ima štiri mesece,nekje do petega bom počasi dajala samo za probat kako reč in nič več.Zdaj pa jo bom kak teden pustila brez vsega.Boga moja user posted image ,ko jo pol tak bušek bubauser posted image

(odgovor članu mojcab)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Frutek
2.2.2007 10:57:08   
Maxica
Naribaj ji jabolko ali pa korenček, pa stisni ven sok, pa ji tisto daj za probat. Pa v dopoldanskem času, da ne boš ponoči imela "veselo".

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu meri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Frutek
2.2.2007 19:50:40   
eya
Se strinjam z Maxico. Lahko tudi jabolko ali korenček skuhaš, zmiksaš in daš sok za popit, bo še manj težav.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Frutek
4.3.2007 12:02:15   
Anonimen
Jaz sem našem user posted image  dala za pit frutek sok (jabolko, kamilica). Spil ga je brez problema. Po dveh tednih (vmes sem mu dala samo 2x sok) pa je bilo joka in krčev, ko sem mu ga spet dala. Tako da  me je izučilo in mu sokcev ne dam več. Rajši čaj ali pa kompot, ko mu skuham jabolko.

LP

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?