|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj še naredim???
27.2.2006 16:12:09   
rozi81
Moja 8 mesečnica noče jesti zelenjave. Vse kar bi jedla je sladko. Po jutranjem dojenju dobi sadje, ki ga ne poje z nevem kakšnim veseljem, prej z muko, potem ji skuham zelenjavo in po polurnem boju z njo obupam in jo podojim ali pa ji dam topfen danone (banana ali vanilija) in mi celega zmaže. Potem poskušam še s kakšnim obrokom zelenjave in uspeha ni. Tako jo podojim. Zvečer pa ride spet sladki obrok milupina kašica, ki pa jo tudi kar pogolta. Pred spanjem se še podojiva in to je to. Samo sladko, kaj naj naredim.
Probala sem že več vrs kombinacij z zelenjavo, pa z mesom, pa brez mesa, pa kisla smetana, pa polenta, pa ajdova kaša..... pa nič.

Kaj naj naredim? Verjetno ni najbolje da mi samo sladko je.
Danone ji pa dajem vsak dan da mi vsaj nekaj poje. Pa še velika škatlica je. Tko da sem prov vesela ko mi jo sprazne.

Lp s
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj še naredim???
27.2.2006 16:19:01   
Dejča
A si poskusila zelenjavo mešati s sadjem (z banano, jabolkom, breskvijo)? Morda jo prepričaš?! Veliko uspeha!

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj še naredim???
27.2.2006 16:23:50   
ja_ni_ka
Za začetek poskusi kuhane bučke (ohladiš) nato dodaš banano, ker je sladka jim večinoma tekne. Tako nadaljuješ z ostalo zelenjavo in vsak dan večaš količino zelenjave. Pa dober tek

_____________________________

Jaka in Nika sta moja sončka dva

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj še naredim???
1.3.2006 8:09:24   
Anonimen
jaz sicer nimam z mojo težak, kar se tiče hrane... vsaj zaenkrat - ponavadi ko kaj takole pohvalim mojo user posted image  potem je kaj kmalu nekaj narobe...

moje mnenje - mislim, da te ima tvoja 8 - mesečnica že precej naštudirano in da ve, da če ne bo pojedla zelenjave, jo čaka nekaj drugega...
vsaj naša je že z precej stvarmi podkovana in zna izsiliti zeeeeeeeeeelo dobro... tudi zizo - včasih ni nič dobro, niti kašice, niti zelenjava, nič, samo ziza...
poskusi vstrajati - naša potrebuje kar nekaj časa, da se privadi novega okusa, prvič novo stvar sigurno ne bo pojedla več kot mogoče 5 žlic... potem pa je vsak dan več...

naša dobi največkrat za kosilo: korenje, cvetačo, krompir, ohrovt, bučko - potem pa malo putrčka - in to je zame, ko poskusim sladko...
ampak saj pravim, niso vsi ješči, naša se mora vsakega okusa privaditi...

poskusiš lahko tudi z koruznim zdrobom (1 žlica, ter 1/3 banane) - to je tudi sladko...

vztrajaj, ne popusti - veliko sreče vama želim

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj še naredim???
1.3.2006 12:48:12   
Vrtnica1
Rozi,
jaz sem že tudi čisto obupala nad mojim malim (kmalu bo 9 mesecev). Zelenjave niti pod razno ne je. Mesa še manj. Samo banana, zelo sladko jabolko ali hruška, marelice in skuta ali pa sadni jogurt. Ah, seveda pa instant mlečne kašice so zakon, na čelu s Čokolinom. Pa sem začela uvajati hrano z zelenjavo in je zelo rad jedel, ko pa je prišlo na vrsto sadje - konec. Banano bi jedel 5x na dan, če bi mu jo dala. Zato mu včasih v banano zakamufliram npr. korenje, bučko, krompir...ne morem pa zmešati mesa v banano ali v jabolko (kot mi je npr. svetovala patronažna user posted image ). Jaz sem si rekla: samo da vsaj nekaj je. Pri petnajstih bo že jedel pečenko in solato user posted image . Slabokrven ni, ker mu dajem večkrat kuhane suhe slive in marelice, te pa ima zelo rad.
Ma, če ne prej, bo pa v vrtcu začel jesti, ko bo videl druge otroke.
Poznam primer fanta iz družine, ki je skoraj od zraka živel user posted image - njegova mati je čisto penila ob njem. Zdaj ima že svoje otroke in je normalen in zdrav možak in je tudi vedno bil. In predvsem, normalno jeuser posted image
lp

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj še naredim???
1.3.2006 13:12:10   
Andra
Kaj si probala, da skuhaš zelenjavno juhico in ji notri nadrobiš še malo kruhka, pa vse skupaj pretlačiš z vilico. Naša ima to zelo rada in zbaše celi krožnik.
Določenih stvari, ki pa nima najbolj rada (pire, polento...), pa ji naredim tako, da ji mešam pol žličke polente in pol topfen kreme.

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj še naredim???
1.3.2006 16:00:42   
smrka
Spomnim se ko si na zacetku ko si zacela filat svojo bejbiko dajala ji ze toliko obrokov da sem se jaz kar krizala in se sprasevala kako laho to vse poje. Nevem ce ji glih pase sam kuhana zelenjava. Daj ji naredi mogoce tako da: meso naredis kot (gulas) skuhas potem se kako zelenjavo nevem korencek in brokoli, in ji potem vse to zmiksas. Mislim da ti bo to sigurn pojedla. Ker samo kuhano zelenjavo.... se nasa komaj poje... more bit nekaj konkretnega se zraven, ce ne meso pa makaroncki al pa kruh.


(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naj še naredim???
1.3.2006 16:27:32   
CIPRESA
Rozi moj bo star šele 7 mesecev ampak tudi nebo jedel zelenjave če mu jo ponudim samo. Jaz vedno pretlačim krompir v katrega dam malo margarine in mleka, zraven pa mu dajem še pretlačeno zelenjavo in to hlasta kot utrgan. Probaj z krompirjem ublažiti okus zelenjave...pri nas se obnese.

< Sporočilo je popravil CIPRESA -- 1.3.2006 16:28:04 >


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naj še naredim???
2.3.2006 23:00:41   
bobek05
Malo nižje spodaj je podobna tema in sem že tam napisala:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=805642 


(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj naj še naredim???
2.3.2006 23:01:35   
bobek05
Si mogoče probala z juhami? Tako se je začelo pri nas in zdaj je nor na juhe (še POSEBEJ ZELENJAVNE!)...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj naj še naredim???
2.3.2006 23:02:49   
bobek05
CIPRESA, naš pa ravno krompirja nima rad, pa ga mešamo z mesom in omakami, da ga je user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?