|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DEPRESIJA
8.3.2006 20:20:24   
bskrle
Pojavila sem mi je že drugič, v vsaki nosečnosti okoli 20. tedna. NI vezana na to,da me je strah kaj zaradi otroka, ki prihaja. Sem utrujena, nezaiteresirana za spolnost, mlahava, težko skrbim za socialne stike, poleg tega pa visi na glavi to, da si moramo rešiti stanovanjski problem, vsaka beseda me prizadane, sem brezvoljna ipd. Težko se spravim ven, na zrak, kar vseeno mi, nimam nobene energije, želi si,da bi bila v bolnici in da bi me ljudje prišli obiskat.
Mož me prenaša in mi skuša pomagati, a ne gre in ne gre. Bila sem tudi pri zdravnici, svetuje pregled pri klinični psihologinji ...
ZAnima me, če se kakšna prebija skozi isto stvar, kako si pomaga
Prijateljica me ne razume, češ saj ima  2 otroka in sem noseča, kaj mi pa manjka...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DEPRESIJA
8.3.2006 20:45:58   
Seven*
Vse to in se dosti vec. Ven me vlacijo otroci, ker enostavno ni drugega. Pomagam si tako, da enostavno prebrodim stisko. Vbijem si v glavo, da me otroci rabijo.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DEPRESIJA
8.3.2006 21:33:15   
Marogica
Tudi sama sem šla skozi to fazo pri ta drugem otroku, vendar po njegovem rojstvu, je kar nekaj časa trajalo, da sem se tega tudi zavedala. Tako, da se je to stanje pri meni kar vleklo in lahko sedaj rečem, da sem nekaj mesecev "clean". PRi meni je pokazatelj predvsem izguba apetita, kar je zame čudno, ker rada in dosti jem in to z užitkom.
Mi je včasih žal, da nisem šla do kakšnega psihologa in se o tem pogovorila z njim, tako, da ti svetujem, da če imaš možnost, željo in potrebo, da greš. Izgubiti nimaš kaj, lahko samo pridobiš. Ti pa želim, da boš čimprej iz tega ven.....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DEPRESIJA
9.3.2006 11:04:05   
bskrle
SAJ TO NE VEM, PO ENI STRANI BI RADA VIDELA, DA BI ME KDO LE POSLUŠAL ...
Ne bi rada sedaj reševala vseh mojih težav zaradi slabih odnosov s starši, selitev ipd s psihoterapevtom, ker bi me zvilo dokonca, ker vem,d a so težke stvari in se vlečejo že zadnjih 10 let. Ko sem z 2 govorila, sem dobila pač tak občutek.
So pa take reči precej drage (od 8.ooo Sit) naprej. 

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DEPRESIJA
9.3.2006 18:59:30   
ElaM
Tudi mene zadnji teden spet nekaj grabi. Sita sem vsega in vseh, še najbolj sama sebe, skrbi me za otroka,...
Nisem ti nič svetovala, ker tudi sebi ne znam pomagati, samo toliko da veš, da nisi sama, ki se slabo počuti v tem obdobju.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DEPRESIJA
9.3.2006 20:33:05   
soncek&luna
bskrle, svetujem ti, da si najdes nekoga, ki te bo poslusal.. prijateljico, eno tretjo osebo, to moras dat iz sebe ven... vsaj pri meni je pomagalo in mi se vedno... govorim in govorim pa ne rabim nobenih nasvetov, samo da se me poslusa, lahko je popolnoma tiho... in potem je bolje...

zelim ti, da se cimprej 'spravis' iz tega user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DEPRESIJA
9.3.2006 20:41:28   
Seven*
Ves kaj je problem? Da taksnih ljudi noben ne mara poslusat. Bolj kot tones v depresijo, manjsi je tvoj krog ljudi.. Vsaj pri meni je tako..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DEPRESIJA
9.3.2006 22:13:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Ves kaj je problem? Da taksnih ljudi noben ne mara poslusat. Bolj kot tones v depresijo, manjsi je tvoj krog ljudi.. Vsaj pri meni je tako..


Jaz sem tip človeka, ki posluša, vendar si pa "poslušalec" želi, da vidi rezultate oz. napredke in da se "govorec" iz tega počasi ven vleče. Ni pa lahko.
Kot je že ena pred mano napisala, če ti je psiholog/terapevt predrag, se pa pogovori s kašno prijateljico, saj imaš še kašno drugo, ali ne? Včasih pa pomaga tudi, če se človek zaupa neznancu, ker mu je manj nerodno in ker ve, da ga ta oseba ne bo več videla. Tretja varianta pa je, da pišeš kot Anonimna na RR.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DEPRESIJA
10.3.2006 8:44:46   
MarijaPo
Hmm.. depresija je sicer dokaj dobro definiran medicinski pojav, ki se ga zdravi in ce se ga ne, je lahko se vecja kriza.
Ce si samo malo zalostna in brezvoljna se mogoce se da kaj s pogovori resit, sicer pa pojdi k tisti psihologinji (zakaj ne k psihiatru?) in skusaj zadevo resiti se po tej poti.

Drzim pesti!!!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DEPRESIJA
10.3.2006 9:40:42   
A_A
Mogoče pa ne bi bilo slabo, če za začetek pokličeš na eno tistih telefonskih številk (brezplačnih), ki so namenjene ljudem v težavah in stiski. Malo pobrskaj po imeniku, gotovo se bo našla kakšna prostovoljna organizacija, ki to izvaja.

Pa veliko sreče.

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?