|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babylove plenice :((
9.3.2006 7:46:40   
bebica
... so pa res poden user posted image Dolgo časa smo jih uporabljali in so bile OK. Potem smo sedaj malo menjavali, s Hoferjevimi smo bili kar zadovoljni. In zadnjič kupim spet 2 velika paketa plenic v DM-u in od takrat je mali (21 m) vsako jutro premočen. Nič kaj več ne pije pred spanjem in ker je bil do sedaj zjutraj res zelo redko premočen, krivim plenice. 5 dni zapored ima premočen body in še pižamico in to kar fejst. Ne vem nouser posted image
Je razlika v kvaliteti plenic? So se DM-ove plenice poslabšale?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
9.3.2006 8:09:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bebica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babylove plenice :((
9.3.2006 8:22:23   
Anonimen
Nesi plenice nazaj in jih zamenjaj - tudi brez računa. Plenice premočijo na vseh koncih in krajih... user posted image  Jaz sem to storila že 2x - sem mislila, da jim bom dala novo priložnost... Ja, ja, malo morgen so se izboljšali!!!

Ti jih kar nesi nazaj, morajo ti jih zamenjat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babylove plenice :((
9.3.2006 8:36:21   
cmokec
Jaz sem pa z njimi zadovoljna. Uporabljam jih od rojstva. Sedaj imamo tiste z račko in tudi ponoči zdržijo (od 22.oo do 8.00 ure). Je možno, da so slabše samo plenice, ki so za večjo kilažo?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babylove plenice :((
9.3.2006 9:19:35   
Bubamaraa
Jaz sem jih imela samo enkrat, pa nikoli več....Še tiste sem dobila za darilo, ko sem rodila...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babylove plenice :((
9.3.2006 11:36:31   
tanjagrm
Hoj cmokec,... mi imamo tudi te z račko pa je Lovro že tretje jutro čisto premočen,...user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babylove plenice :((
9.3.2006 13:56:45   
morskadeklica
Jaz vedno pogledam plenice, preden jih kupim. Po izkušnjah so tiste z žirafo dobre, tiste z žabico pa ne.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu tanjagrm)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: babylove plenice :((
9.3.2006 19:47:25   
DeVilla
Jaz kupujem plenice na Rudniku pa sem ful zadovoljna z njimi. Sedaj uporabljam tiste od 9-20kg, ki so podobne Pamperskam 4+.. In jih ne zamenjam nikoli z njimi!!!! Baby love so mehkejše, lepše oprimejo nogice, pa še traki za okol pasu so daljši..
Moja sestra dela v DM trgovini in mi pravi, da množično dobivajo pakete plenic nazaj. Očitno imam jaz srečo, saj nimam problemov s premočitvijo. Sedaj imam en paket, ki je bil vrnjen na testiranju da vidim, ali res zamakajo.. user posted image

Lp, DeVilla user posted image

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: babylove plenice :((
10.3.2006 10:39:19   
Valeri
Jaz sem jih uporabljala od vsega začetka; newborn, mini
in sem bila z njimi zadovoljna.

Mini smo prerasli in smo prešli na MIDI (na plenicah je velika račka)
in po parih previjanjih - katastrofa.
Pri straneh gre skoraj vedno vse ven. Sicer ćez dan previjam bolj pogosto,
tko da še gre, vendar čez noč pa ne zdržijo. Zjutraj je obvezno vse
tudi po bodiju. user posted image
Zdi se mi tudi, da so ful velike. Po previtju se mi zdi vse tko ohlapno,
čeprav je plenica ornk namontirana. 

Ne vem, bomo nekaj pogruntali za čez noč, podnevi pa bomo v teh,
da porabimo zalogo. Katere vnaprej pa user posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: babylove plenice :((
10.3.2006 10:47:06   
Anonimen
js sem jih tut uporablala in smo bli mokri od nog do glave še po enu uri čez dan?!! tko da zdej prisegam samo na hoferjeve

(odgovor članu Valeri)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: babylove plenice :((
11.3.2006 19:21:22   
Dadi
Ja Hoferjeve so res dobre(no še vedno ne zdržijo cele noči-ga moram ponoči previjat da je zjutraj suh)...vsaj tesnijo, tele dm-ove so pa zanič. Tudi pri nas vse premoči. Tako da ga na vsako uro previjam. Še dobro da smo fertik z njimi.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?