|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 21:14:47   
rija
pakirani po 7 v Mothercare, vse velikosti....krasni, s kratkimi rokavi in brez rokavov. Če katero zanima...

Se mi zdijo krasni materiali, glede na izkušnje iz prvih dveh mesecev, pa še nemarno poceni so.....barve, da nisem vedla kere naj vzamem....


pa sem kar vse....user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 21:25:32   
renan
Kje je ta trgovina, Rija?

Lp, renan

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 21:26:27   
Bubamaraa
Trgovina je v Emporiumu....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 21:26:30   
mamči
Mi jih tud kupujemo, že pri prvem user posted image  smo jih. In so res krasni, material je o.k., pa še prilagodijo se tako, kot da bi rastli z malim user posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 21:26:43   
Romcka
emporium v LJ:)
pa hvala za obvestilo:)
cmok
R

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 21:30:37   
rija
Renan v Emporiumu v Mariboru....se splača peljatiuser posted image  ker se ne morejo primerjati z tistimi za isto ceno, ki sem jih "poceni" kupila v Avstriji. Po prvem nošenju so se raztegnili ali pa totalno skrčili. No, pri kakšnih sem imela tudi srečo in so ostali nespremenjeni. Pri teh pa ne rabim sreče....ostanejo isti...

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 21:34:17   
kofetek2010
pa pižamice pakirane po 3 so tud super user posted image  cena? user posted image  pozabla sem, a se mi zdi, da ene 4 jurje, tu neki user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 21:38:51   
mamči
Ja tud pižamice se splača, pa nogavičke, pa za našega 3 - letnika   imajo ful dobre gatice.... marsikaj se najde, tud kaka igračka ali pa jedilni pribor, slinčki.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 21:43:55   
Adelina
A ste vse zadovoljne s temi bodiji. Vem, da je kvaliteta v redu, sam pri vratu nimajo pritiskačev, pa se mi zdi, da mu potem tako čudno stoji. Al sem jst čudna?

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 21:50:10   
rija
pižame 5300...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 22:11:37   
darja72
Pižamice se tudi meni zdijo zelo v redu, bodiji pa niti ne, ker se okoli vratu zelo raztegnejo. lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 22:17:29   
makica
Se pridružujem Darji72. Mi smo s pižamicami zadovolni, bodiji pa so se okrog vratu grdo razvlekli in jih imamo samo za spat. Še mož mi je rekel naj rajši dam malo več,  da ne bo svoje hčerkice oblačil v tako raztegnjene stvari.
 

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 22:22:04   
pravljica
meni je pa glih to všeč (med drugim), da se na rami ne zapirajo...material je pa itak 1a user posted image  aja, imamo jih pa za spodnje bodije

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 22:23:25   
Urška*
Tudi jaz nisem z bodiji zadovoljna. Z pižamicami pa sem fuuulll zadovoljna. Pa še drage niso.

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: BODY ZA 626 SIT
13.3.2006 22:26:15   
Urška*
Pravljica, jaz imam tudi druge firme bodijev, ki se ne zapirajo na ramenih, pa niso tako odprti pri vratu. No, se mi zdi da je pač takšen kroj teh Mothercare bodijev. Drugače je pa material res fini. Samo žal za mojega Žana so preveč odrti.

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: BODY ZA 626 SIT
14.3.2006 8:56:05   
Anonimen
Tudi meni so zelo všeč pižamice, bodije pa sem zadnjič kupila prvič in sploh nisem zadovoljna. Sem hotela vprašati, če je enak model tistih, ki so pakirani po 3 ali 7 in glede na vaše poste je tako.

No, meni se zdijo bodiji zelo široki in kratki, pri vratu je itak vse golo, pa tudi pri nogicah se meni zdi čuden izrez.
Na enak način so narejeni bodiji v LeClercu, ki pa so ožji in daljši, tako da so našemu slokecu kot uliti. 4 kom stane 2000 (redna prodaja), v akcijah pa celo 7 kom 2000 SIT.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: BODY ZA 626 SIT
14.3.2006 10:41:52   
vevi2
Jaz moram za našega tudi kupit nove bodije. Smo imeli te iz Emporiuma, pakirane po 7 od 3-6 mesecev, pa so bili super (no mi jih še kar nosimo, čerav je star že 9 mesecev, je bolj dolg pa ozek naš Majček).
Sem pa zadnjič kupila dva od 6-9 mesecev in mu skoraj ramice ven pogledajo, body je bolj širok kot dolg, tako da se ne upam sedaj nič vzeti.
Ali so bodiji enakega modela v pakiranju po 3 in 7? Ta dva, ki ju omenjam sem vzela iz razpakiranega paketa po 7. 
Mogoče se pa res pozna da je naš tak suhec 73 cm, 7800 pri 9,5 meseca.
Bom poskusila še Leclercove o katerih piše someone.
Someone kakšno velikost pa vzameš?

Hvala.
Pozdravček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: BODY ZA 626 SIT
14.3.2006 12:06:02   
TVN
V BC v Lj. imajo 50% popust na artikle iz prejšnjih sezon in dobiš Clar body-je (ki so zame zakon) za nekaj manj kot 500 SIT/kos! Pa še obilo drugega. Pojdite pogledat, je že marsikaj razgrabljeno!

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: BODY ZA 626 SIT
14.3.2006 12:46:42   
Anonimen
Vevi, mi zdaj (pri 4 mesecih) nosimo oznako 6mes. Številke so malo manjše. Pa jaz v sušilcu sušim.
Mogoče je včasih malo izbire, se mi zdi, da imajo za punčke več.

(odgovor članu vevi2)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: BODY ZA 626 SIT
14.3.2006 14:13:03   
bobek05
jaz tudi za aneja ves čas tam nabavljam cote (zlasti bodije in pižame) in se ful splača, mi gre pa malo na jetra da so št. tak čudne user posted image  user posted image  anej je star 9 m, bodije sem zdaj kupla od 18-24 m (ker med 18-24 in 12-18 1cm razlike v dolžini user posted image , 9-12 pa mu je premajhno), pižame pa ima tudi od 18-24m, nekaj že od 24-36m... user posted image  kaj naj če fant raste (še posebej trup ima dolg, potem pa moram še plenice upoštevat in če ne kupim malo večje lahko stran dam čez mesec dni user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: BODY ZA 626 SIT
14.3.2006 14:15:31   
bobek05
ja, za punčke imajo res običajno več user posted image , pa zdi se mi, da se boidji in pižame precej skrčijo, ko jih nekajkrat operem user posted image , ampak saj ni problema, cote bodo čakale na bratca ali sestrico (bodo pa praktično kot nove, ker jih anej tak hitro preraste)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: BODY ZA 626 SIT
14.3.2006 20:13:25   
vevi2
To, da je za punčke več izbire, sem se pa že navadila. Bom šla pogledat v Leclerca.
Hvala.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?