|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iščem privat varstvo v NM
14.3.2006 12:52:16   
pina colada
Mamice, ki že imate kakšne izkušnje s privat. varuškami v NM ali bližnji okolici, prosim za kakšna priporočila!!! Sem dokaj sveža priseljenka v Nm in ne poznam kej dobro te scene......

Sicer je naš mali trenutno v vrtcu, vendar so zelo neprilagodljivi glede del.časa staršev. Mali mora iti do 16.ure ven, jaz pa ravno do 16-ih delam in bi ga lahko prišla iskat 10 min. čez 16-o, pa mi temu ne ugodijo...kljub temu, da plačujem ceno za 8.razred, pa vem, da zaradi tega mojega otroka nič kaj bolje ne tretirajo kot nekoga, čigar starši plačujejo vrtec bistveno manj....o.k., pa to je že druga zgodba...... Problem mi je v tem, da moram zaradi tega vedno nekoga angažirati, da mi hodi prej po otroka.

Če pa veste za kakšen vrtec, kjer so glede tega kej bolj prilagodljivi, pa še toliko bolje!

Hvala za vse info.!!!

Lp 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iščem privat varstvo v NM
14.3.2006 13:00:21   
Vesna_2
ojla,
sama ti lahko svetujem vrtec Labod, kjer imajo otroke tudi v izmenskih in poopldanskem oddelku. sama delam v tem vrtcu tako da vem kako gre to. tu lahko otrok ostane tudi po 16 uri (seveda moraš prej napisati prošnjo za odobritev- so pa do sedaj še vsem odobrili) samo da tega ne izkoriščaš- ja tudi taki so starši na žalost. tako če te še kaj zanima mi piši na privat,
pozdravljena

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iščem privat varstvo v NM
14.3.2006 13:19:55   
pina colada
Vesna, živjo!

Že lani, spomladi, ko sem dala prošnjo za vpis malega v vrtec, sem želela vrtec Labod. Sprva so mi obljubili, da ne bo problema, potem pa je bil kao vrtec polno zaseden in so nas skenslali. Obljubili so sedaj, da bo mali lahko šel v Labod s sept.! Upam, da res, ker mi je to res zoprno za teh 10-15 min. vsak dan nekoga obvezovat, da mi bo res šel po otroka! Nisem pa tip starša, ki bi izkoriščal to možnost podaljšanega varstva, saj vsak dan po službi takoj šibam po mojega lupčka in greva potem skupaj naprej po opravkih, na sprehod, v trgovino,....sva že skoz tako navajena, da greva vsepovsod skupaj in ga prav pogrešam, če ga kdaj pustim za kakšno urico pri babici (to so ponavadi res kakšni nujni primeri).....

A ima Labod trenutno kej prostih mest v jaslih???

Hvala, lp

(odgovor članu Vesna_2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iščem privat varstvo v NM
14.3.2006 13:32:13   
Vesna_2
pina colada pozdrav še 1x,
če je kaj prostih mest ne vem točno. lahko pa se pozanimaš pri ga. svetovalki na tel št. 3718313. kaj več ti pa sam trenutno ne bi znala povetadti. omeni ji še da imaš to težavo, pa bo mogoče se kaj našlo.
pravijo poskusit ni greh.
vesna

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?