|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolnišnica na Golniku - alergološka ambulanta
13.3.2006 16:13:10   
Anonimen
A mogoče katera ve na kako dolgo se čaka, ko se naročiš?

In kaj ti naredijo 1. ? A ti delajo teste, če dojiš? Ima katera zveze tamuser posted image ?

Mi lahko daste prosim kaj informacij? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolnišnica na Golniku - alergološka ambul...
13.3.2006 17:38:25   
katjutav
Najprej moraš povedati, zakaj boš tja šla?
A si mogoče na kaj alergična,  pa bi to ugotovili, ali kaj drugega?

Pa še to: ali imaš napotnico, ali greš samoplačniško?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolnišnica na Golniku - alergološka ambul...
13.3.2006 17:58:06   
Anonimen
Ja, alergije imam na analgetike in spazmolitike, pa mi bodo delali teste na kaj vse in če lahko prejmem EA. Napotnico imam.

(odgovor članu katjutav)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolnišnica na Golniku - alergološka ambul...
14.3.2006 0:40:40   
katjutav
Ker imaš napotnico, ti samo pokliči tja in poveš tisto, kar imaš napisano na napotnici. Verjetno so to preiskave, in ti bodo povedali vse tam.

EA??

Samo kožni testi (no, verjetno si to že dala skoz) ne bolijo ne vem kako. Če boš pa imela kakšne druge preiskave, pa res ne vem.  Jaz sem imela tam preiskave za astmo, pa se je vse dalo lepo preživeti.

Sem mislila, da ti bom lahko več pomagala, pa sem bolj skromna z informacijami; ti kar pogumno pokliči, pa ti bodo vse razložili (vsaj upam).


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolnišnica na Golniku - alergološka ambul...
14.3.2006 21:39:30   
k1
mama je šla prvič tja, pa so ji teste naredili in je šla isti dan domov. drugič pa je bila tam par dni in samo za info, tam si v svojih oblačilih (trenerki).

(odgovor članu katjutav)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolnišnica na Golniku - alergološka ambul...
14.3.2006 21:45:09   
miševi




V svojih oblačilih si tam samo, če želiš. Bolnišničnega perila je dovolj. Ponavadi so v trenirki res tisti, ki se jih testira, saj jim drugače nič ni in se boljše počutijo, če se ne sprehajajo okoli v pižami.

Čakalne dobe pa niso tako hudo dolge. Moja soseda je prišla na vrsto v 14 dnevih - za enodnevno testiranje.



(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolnišnica na Golniku - alergološka ambul...
14.3.2006 23:53:37   
KODA
Jaz hodim na Golnik 1x letno na preventivne preglede,zaradi alergijske astme.1998 je bila pri meni ugotovljena alergijska astma.Alergična sem na lokalni anestetik,plesni,prah in pršico.Med obema nosečnostima sem morala mesečno hoditi na preglede.1x v prvi nosečnosti,sem bila tudi hospitalizirana 3dni(muka-bila z dvema starkama v sobi,ki so smrčale,da sem skoraj ven ušlauser posted image ).Za preglede nisem nikoli čakala dolgo.Osebje je zelo prijazno.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?