|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mož/žena + ljubimec/-ka
14.3.2006 21:13:34   
Anonimen
Eno kratko vprašanje: Koliko od vas jih ima moža/ženo pa še ljubimca/-ko?

p.s.
Bolje, da sem anonimna, da me mož ne bo dobiluser posted image .

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
14.3.2006 21:21:08   
total
Moža še nimam,ljubimca pa še manjuser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
14.3.2006 21:26:06   
Pupica
Dej no gmah že z mojmu user posted image mam dost dela, da si še ljubimca umislimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zaenkrat...opa....mi on kar zadostujeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
14.3.2006 21:32:39   
abergle2
Moje mnenje: vso pravico imaš početi sama s sabo, kar hočeš, nimaš pa nobene pravice nekoga prizadeti zaradi tega. Če si sposobna peljati zadevo tako, da ne bo nikogar bolelo, kar. ampak, verjemi, ni enostavno. Dokler je to ljubimec kar tako, bo šlo. Če se bodo vpletla čustva, kar se skoraj vedno zgodi, bo pa hudo in težko. Najprej zate, potem za moža, potem pa še za ljubimca. Vem, kaj je izziv in začimba. Svetujem ti, da se zadržiš, ker ti ne privoščim bolečih dni in noči. Vem, kaj so metuljčki v trebuhu. Če ne gre drugače, si privošči, ampak, če boš začutila, da gre predaleč, spokaj. Tudi če si boš govorila, samo tole je, nisem zaljubljena itn....., verjemi, linija je tanka. Pazi.
Želim ti vso srečo!

_____________________________

shit happens....mostly to me so don't worry. ninny

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
14.3.2006 22:05:57   
lelaval
Moža še nimam,ljubimca pa še manj .

Se podpišem.  user posted image  user posted image   Sem koruznica. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
14.3.2006 22:10:41   
Anonimen
jest mam oboje. sam da ju nč ne vidim.
user posted image user posted image user posted image  mož cele dneve dela najprej v službi, pol pa na bajti, moj "prjatu" pa je šel za delom v tujino in pride le občasno domov. grozna situacija. sem skoz sama.
si bom moral apoiskat ta tretga. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
14.3.2006 22:36:19   
sanasan
imam moža, ki je hkrati tudi moj ljubimecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
14.3.2006 22:56:55   
kepa*
Enako kot sanasan.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
14.3.2006 23:17:35   
lelaval
jest mam oboje. sam da ju nč ne vidim.
mož cele dneve dela najprej v službi, pol pa na bajti, moj "prjatu" pa je šel za delom v tujino in pride le občasno domov. grozna situacija. sem skoz sama.
si bom moral apoiskat ta tretga.


Anonimna, ta je pa dobra. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
14.3.2006 23:26:54   
Anonimen
Moža sem se znebila (zdaj čakam, da se ga znebim še uradno)...
Imam izvenzakonskega partnerja, ki mi ga država ne prizna (me bodo tožili zaradi bigamije, so rekli...)
Kaj torej imam in česa nimam? Pojma nimam...
Živim z moškim, s katerim imam otroka... To je to, pa karkoli je že to... Poročena nisva niti nimava tega v načrtu... Sva pa ljubimca, ja...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
15.3.2006 7:54:49   
soncece24
To mi še majnka, ja, že z enim dedom je dovolj dela in težav, ne da si še kakega na glavo nakopljem... 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
15.3.2006 8:12:39   
Marogica
Imam samo moža in če dobro razmislim, ne vem, kdaj bi imela  čas in energijo še za ljubimca. Pa tudi če bi imela ljubmica, najbrž tu tega ne bi priznala, anonimno pa ne pišem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
15.3.2006 8:28:30   
CIPRESA
Enako kot soncece, še to mi manjka ja...

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
15.3.2006 8:44:13   
Anonimen



Ja anonimna zakaj si se pa poročila, če imaš zdej še ljubimca-smisel se z nekom poročiti je,da si do konca življenja samo z enim partnerjem in če tega nisi sposobna se pač ne poroči oz. če si pa že poročena se loči, ker potem vse skupi nima smisla-varanje partnerja in cele družineuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
15.3.2006 9:01:01   
Una
Nisem poročena, ne varam!!!

Sicer pa se mi zdi, da lahko varaš tudi, če nisi poročen (in ni tako kot je napisala anonimna št. 3).


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
16.3.2006 7:51:37   
G in T
Nisem poročena -torej nimam moža. Imam pa najboljšega fanta na svetu, in ga za nič na svetu ne bi prevarala. user posted image

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
16.3.2006 11:14:54   
LARIKA
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

imam moža, ki je hkrati tudi moj ljubimecuser posted image


se podpišem user posted image user posted image  več ne rabim user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
16.3.2006 22:32:45   
Cikica
Jaz sem z svojim parterjem zadovoljna in mi niti na misel ne pride da bi imela ljubimca.Zakaj le?Zaradi tega ker se ne vidita,da non-stop dela....sami izgovori.Daj draga anonimna1,tista ki je postavila vprašanje,zakaj si se sploh poročila...?A ti res tvoj mož ne zadostuje?Saj se midva tudi zadnje čase manj vidiva ampak niti meni niti njemu ne pade na pamet da bi imela druge.user posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mož/žena + ljubimec/-ka
16.3.2006 22:55:49   
koala
Moj mož je moj prijatelj, ljubimec in zaupnik v eni oesbi, Sicer sem proti varanju, a če komu paše, je tudi meni prav, sama pa tako ne bi mogla živeti.
V življenju pa se vedno držim načela, da če nekaj ni pokvarjeno, tega tudi ne popravljam. Zakaj bi pa drugam hodila če pa je doma najboljše.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?