|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HIPP mlečne kašice
15.3.2006 17:16:09   
Janeja
Zdaj pa res ne vem več, a sem sam jest tolk smotana al kaj user posted image ......

Na vsaki škatli s HIPP mlečno kašico (ni važno ker okus) piše: "Vrečka s patentom za večkratno zapiranje in odpiranje jamči ..."  Ampak jaz tega patenta ne najdem  user posted image  

A me lahko kera "razsvetli" prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HIPP mlečne kašice
15.3.2006 17:41:10   
April
Sem šla v kuhinjo gledat. Imam ene tri hippove kašice, pa na nobeni ne najdem takšnega patenta. Pa tud gor nč ne piše. V škatli je navadna vrečka.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HIPP mlečne kašice
15.3.2006 17:52:21   
Janeja
Pri meni piše na zunanji ozki strani vsake škatle noter pa je tud navadna vrečka. user posted image
Imam pa doma HIPP mlečna kašica breskev in marelica, breskev in banana, hruška in na vseh treh piše enako.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HIPP mlečne kašice
15.3.2006 18:03:15   
riki
Zdravo.  Mislim, da vem, katera stvar te zanima. Ko odpreš škatlo(na vrhu potegneš označeni del) se ti razpre na dva dela. Ko ta dva dela pogledaš, vidiš, da ima eden na eni strani režo, drugi pa takšen podaljšan konček, katerega vstaviš v to režo. Zapira ne bistveno kaj, ampak za silo pa je. Upam, da sem ti kaj pomagala .

_____________________________

T. R. I. S. T. A. N.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HIPP mlečne kašice
15.3.2006 18:14:42   
Janeja
Riki, ne mislim tega. To poznam. Sam na škatli piše "vrečka s patentom" in mislim, da bi moglo bit nekaj na vrečki user posted image

(odgovor članu riki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HIPP mlečne kašice
15.3.2006 18:23:39   
thunder
Pa sem že misla da sem mal za lunouser posted image user posted image user posted image . Tud jaz sem ta patent iskala, a patenta nikjeruser posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HIPP mlečne kašice
15.3.2006 20:02:04   
Anonimen
Še ena bjonda user posted image
Tudi jaz še nikoli nisem odkrila tega patenta. Pa na mleku tudi to piše. Pa ni nikjer nič. Edino moja gumica, ki jo pol čez navlečem user posted image  mogoče to mislijo user posted image

(odgovor članu thunder)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HIPP mlečne kašice
15.3.2006 21:24:23   
poliloni
Naj vas razsvetlim, čeprav je k meni razsvetljenje prišlo po naključjuuser posted image :
Torej patent je na vrečki - nalepkica hipp (kakor na nekaterih čipsih - tako, da ti potem vrečkico zavihaš in s tisto nalepko zalepiš!!!!!
Če pa ne bo šlo, se pa tipkamo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HIPP mlečne kašice
16.3.2006 14:14:05   
Janeja
A zdaj nej pa še nalepke iščem, ker je namreč tud še na nobeni vrečki nisem vidla. user posted image user posted image user posted image

Ja tole mi je že prav smešno. Še dobro, da sem vsaj kašico not našla. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: HIPP mlečne kašice
16.3.2006 17:05:14   
Grascakinja
Moj patent od Hippa izvira iz časov Hipp1, kjer je škatli priložena zaponka, s katero zapreš vrečko.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dotik vpliva na dojenčkov genetski zapis
Objemi, poljubčki, nošenje po rokah in nežnost, ki jih starši nudimo svojim dojenčkom, jim ne daje zgolj občutka varnost...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?