|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO-kje je ambulanta dr.Pušenjaka, kjer del...
21.3.2006 15:50:44   
Lu
Saj vem, da je že nekje objavljeno, samo zdaj ko potrebujem pa ne najdem. Skratka čez 1 uro imam NS pa ne vem točno kje se nahaja. Na tel. se pa noben ne javi user posted image

Punce NUJNO prosim za pomoč!!!!!

Hvala, hvala,...

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO-kje je ambulanta dr.Pušenjaka, kjer...
21.3.2006 15:55:03   
nejcko
Hmm, jaz sem bila pri njemu na NS v ordinaciji dr. Reša, v trgovsko-poslovnem centru Bratov Babnik v Dravljah. Če greš po Vodnikovi na križišču čez obvoznico zaviješ levo kot da bi šla na obvoznico, ampak ne greš, temveč se držiš desne, zaviješ in greš po prednostni cesti mimo OŠ in trgovine Špar, pa si tam.

Upam, da je še tam, jaz sem bila tam pred 2 leti.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO-kje je ambulanta dr.Pušenjaka, kjer...
21.3.2006 15:57:14   
April
vem pridet tja, ampak ti žal ne znam povedat.user posted image
Če boš šla iz grosuplja, greš po južni obvoznici proti šiški. Dol greš pri podutiku al pa mal naprej. Tle se pa ustavi, sama bi že pršla tja.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO-kje je ambulanta dr.Pušenjaka, kjer...
21.3.2006 15:58:18   
April
ja nejcko je prav povedala

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO-kje je ambulanta dr.Pušenjaka, kjer...
21.3.2006 15:58:30   
Billi
Ja, tam je - Ulica bratov Babnik 10, Dravlje. Ne moreš falit - trgovski center se vidi s ceste, sej je nejcko fajn razlozila. Uživaj ob gledanju user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUJNO-kje je ambulanta dr.Pušenjaka, kjer...
21.3.2006 16:01:41   
nejcko
Aja, iz Grosupljega prihajaš. Izvoz Podutik je zaprt, zato pojdi na izvoz Dravlje - zaviješ na levo in nato spet na levo, potem pa, kot sem ti opisala - drži se desne strani in skos po prednostni, pa si tam.
Srečno.

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NUJNO-kje je ambulanta dr.Pušenjaka, kjer...
22.3.2006 8:14:53   
Lu
Vsem najlepša hvala za odgovore. Sva takoj našla. Bilo pa je fenomenalno user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?