|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZDRAVILA V PRIMERU BOLEZNI
24.3.2006 9:30:09   
USIKA
Živjo!
Sem nova user posted image (v 6 tednu). Zbolela sem v nedeljo 19.03. (ena od viroz), v torek 21.03. pa sem ugotovila da sem noseča. Kljub vročini sem se izogibala vsem zdravilom, a sem vseeno nekajkrat vzela LEKADOL PLUS C (prašek v vrečki). Zdravnica in kolegice so mi rekle da naj bi bil lekadol uredu, aspirin pa ne. Kaj pravite ve, ali to lahko škoduje moji pikiciuser posted image  ?

Ciao,
Urša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZDRAVILA V PRIMERU BOLEZNI
24.3.2006 9:32:18   
Anonimen
kot so ti že povedal, lekadol je ok, aspirin pa ne. lekadol lahko ješ čez celo nosečnost. seveda v mejah normale ne da se boš zdj nažirala z njim!
nič ni narobe če si pojedla tiste praške. otoček v tej starosti še pripet ni na steno maternice in se prehranjuje iz svoje zaloge - k piščanc iz beljaka v jajcu, tko da tut če bi kej bl strupenga pojedla ne bi pršlo do njega!

(odgovor članu USIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZDRAVILA V PRIMERU BOLEZNI
24.3.2006 9:36:47   
milla
Pozdravljena!

Jaz sem imela virozo v 16. tednu. Zdravnica mi je rekla, da moram počivati, piti dosti tekočine, ob glavobolu ali vročini pa naj vzamem Lekadol plus C.
Tudi dr. Pušenjak na med-over.netu vedno napiše, da lahko jemljemo Lekadol.

Lahko si brez skrbi- pa uživaj v nosečnosti!

(odgovor članu USIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZDRAVILA V PRIMERU BOLEZNI
24.3.2006 9:43:50   
Reja
Jaz sem v 19. tednu in sem ravnokar dobila virozo. Pri zdravnici sem bila včeraj in mi je tudi rekla, da če bo hudo, naj vzamem lekadol. Upam, da ga ne bo treba.

Sicer so bolj kočljiva zdravila v prvem trimesečju kaka hujša, na primer kakšni antibiotiki. Pa jih ginekologi včasih vseeno predpišejo, ker je bolj pomembno, da se nosečnica pozdravi in da ne okuži otroka.user posted image

Tokrat ne skrbi, kasneje pa pri vsakem zdravilu, tudi če ni na recept, vprašaj zdravnika ali farmacevta. Hm, kot v reklami user posted image

(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZDRAVILA V PRIMERU BOLEZNI
24.3.2006 9:45:49   
jst
Brez skrbi! Več škode si boš naredila, če se boš živcerala, kot pa vzela lekadol. Sama nisem med nosečnostjo jemala lekadaola sem pa morala jemati Hiconcil - antibijotike. Ampak če moraš - moraš.

Uživaj v nosečnosti!

LP nosečka

(odgovor članu USIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZDRAVILA V PRIMERU BOLEZNI
24.3.2006 10:53:50   
USIKA
Hvala vsem za odgovore, full ste me potolažile.
Ciao,
Urša

(odgovor članu jst)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZDRAVILA V PRIMERU BOLEZNI
24.3.2006 12:04:29   
puncica
Samo toliko men je zdravnik rekel da lahko jemljem lekadol, ni pa fajn lekadol c plus, tako da teh praškov se vseeno izogibam, ker imajo še neki noter se mi zdi user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu USIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZDRAVILA V PRIMERU BOLEZNI
24.3.2006 23:17:33   
KODA
Jaz sem v drugi nosečnosti v 8 tednu pokasirala rota+adeno virozo.Jemala sem Ospen 1000 in Lekadol.Posteljica je dober filter.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




katero ime
Kratka

za fantka?

Aleks (56%)

Marko (44%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!