|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   daljni kraji
28.3.2006 13:54:05   
manja04
se je kdo od vas ze potepal malo bolj avanturisticno z majhnim otrokm. kje ste bili in koliko ste bili stari. izkusnje?
mi sm malo bolj popotniski, po evropi in v egiptu smo ze bili. pa lovimo se zadnje ugodnosti do drugega leta starosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: daljni kraji
28.3.2006 15:48:34   
Primoza
Triglav, 10 mesecev?user posted image

(odgovor članu manja04)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: daljni kraji
28.3.2006 20:11:19   
balaena
mi smo sli s petmesecnico za en teden smucat, pa se nam je cisto spanje sesulo. prej je spala lepo, enkrat ali dvakrat pojedla, tam pa druga posteljica (prenosna)... je bila ves cas pri nama in se to ni spala kaj dosti. zdaj se pa spet mucimo nazaj.

po evropi in egiptu ste bili na pocitnicah (morje) ali na potovanjih? in kje ste spali v evropi? midva sva nekaj govorila o kakem potovanju letos poleti, pa na campe sva navajena. ampak prej moramo naso princesko navadit na kaksnem zrnu graha spat.

(odgovor članu manja04)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: daljni kraji
28.3.2006 20:31:44   
Mojca20
Primoza, face ste! Mi tudi radi hribarimo, vendar s tako majhnim nismo prišli višje kot na Ratitovec, Veliko planino...itd.

Upam da bo mlajši bolj zagnan planinec kot je starejši, no vse kaže na to, da bouser posted image user posted image

(odgovor članu manja04)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: daljni kraji
29.3.2006 8:17:44   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: manja04
mi sm malo bolj popotniski, po evropi in v egiptu smo ze bili....


A ste zadnje dve leti samo potovali da ste to vse obdelali? A sta bila to sama brez otroka?

Mi smo bili žal samo po Evropi zaenkrat s tamalo, tako da ne morem pomagat...

(odgovor članu manja04)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: daljni kraji
29.3.2006 8:38:15   
ella2006
Mi smo tudi že dosti dali skozi s tamalo (letos bo 4 leta) in če ne bi septembra pričakovali novega člana bi se odpravili v Peru v lastni režiji. Čisto odvisno je kako so otroci navajeni. Mi dosti potujemo in tudi čez vikend nismo kaj dosti doma, tako da je tamala navajena tako avtomobila kot aviona.
Če imate željo kar dajte, itak se da vse prilagodit, pač mogoče nekaterih stvari ne vidiš.
Npr. ko smo bili v Egiptu takrat je bila tamala 2 leti, smo šli v Luxor in Dolino kraljev individualno (najeli smo si svoj kombi), tako da smo se lahko zaustavili ko smo mi želeli in nismo bili odvisni od skupine.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: daljni kraji
29.3.2006 11:05:12   
Dashenka
Slabe 4m potepanje po Dunaju, dobre 4m tritedensko jadranje, 10m teden smučanja. Nikoli težav.

(odgovor članu manja04)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: daljni kraji
29.3.2006 19:37:19   
Primoza
Z drugim nismo bili na Triglavu, ker je bil v času inverzije oktobra 2005, ko je edini priporočljivi čas za vzpon z dojenčkom vrhnji del že povsem zimski, zaledenel in je celo terjal eno smrtno žrtev pri sestopu z Velikega na Mali Triglav ravno eno uro po tistem, ko sem se vračal z ogledov stanja poti za morebitni vzpon z Žanom naslednji dan. Pri Ajdi pa je bilo oktobra 2001 več sreče z vremenom in razmerami.

Letos gre poleti Ajda (5l) že peš, sama na Triglav, jo moram pohvaliti.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: daljni kraji
3.4.2006 10:04:08   
Mojca20
Bravo Ajda!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: daljni kraji
5.4.2006 17:42:27   
suziq79
Mi tudi razmišljamo, če bi šli z 11mesečnikom za 2 tedna po Z Ameriki (rent a car, tako da bi se lahko ustavljali). Čez dan je precej priden, nočno vstajanje me pa ne bi smelo motiti nič bolj kot doma. Kaj pravite?

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: daljni kraji
6.4.2006 7:58:54   
ella2006
suzi,

Zakaj pa ne, saj ne boste vezani na skupino in zaustvite se lahko takrat ko vi potrebujete in ne takrat ko drugi določijo.
Pojdite ne bo vam žal. Mi delamo enodnevne izlete od 1 leta naprej do Benetk ali Dunaja (živalski vrt je prečudovit) in nazaj.

(odgovor članu suziq79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: daljni kraji
6.4.2006 8:35:18   
viv_
Mi zdaj malo kombiniramo, da ima tudi tamala kaj od tega. Ker je nora na vodo in plavanje izbiramo destinacije (za poletje), kjer je veliko vode in še kaj za pogledat - da smo vsi zadovoljni.

Za naslednje leto sem imela v mislih Kubo, ampak zdaj bomo imeli še enega user posted image , tako da bo morala počakat še kakšno leto...

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?