|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Paket za novorojenčka D
20.4.2006 12:07:50   
skip
Živijo,

zanima me, ali se je katera odločila za paket D za novorojenčka in predvsem, kako je zadovoljna  z vozičkom (mislim da Peggy), ki ga tam dobiš.

Hvala za vsako informacijo. Lepo se imejte!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Paket za novorojenčka D
20.4.2006 12:11:07   
tinatona
Jaz sem si voziček ogledala v materinski šoli in se odločila da ga ne vzamem. voziček je velik, težek in okoren. Rajši vzami denar, pa kupi kakšnega lažjega.

(odgovor članu skip)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Paket za novorojenčka D
20.4.2006 12:23:28   
lelaval
Katera se je odločila za voziček, je bila zadovoljna z njim. Vsaj tiste, ko jih jaz poznam. Sama sem voziček že prej kupila (ker sem želela imet 3-kolesnik), sem pa vzela denar. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu skip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Paket za novorojenčka D
20.4.2006 13:31:05   
arielca
Moja sodelavka ga je vzela, pa je kmalu kupila novega, ker ji je bil pretežak, neokreten in neroden za zlaganje.
Jaz sem ga videla in mi ni bil všeč, poleg tega pri nas ne moreš zbirat barve, kar se mi zdi še dodaten minus.
Najbolje, da si ga ogledaš in sama oceniš. Mislim pa, da voziček res veliko potrebuješ in se splača dobro premisliti in dati tudi kakšen tolar več.

Uspešen nakup!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Paket za novorojenčka D
20.4.2006 13:33:43   
arielca
Pozabila sem ti napisat, da imaš nekaj dodatnih mnenj samo malo nižje na tej strani; naslov teme je voziček iz paketa?.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Paket za novorojenčka D
20.4.2006 15:20:51   
poliloni
Jaz sem tudi rajši denar vzela in kupila to kar mi je bilo všeč!
Sploh pa lahko kakšnega rabljenega kupiš, ki bo bolj primeren - zlaganje, teža,....

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Paket za novorojenčka D
20.4.2006 15:56:17   
anjaa
pozdravljena!
verjetno si že opazila da sem pred nekaj dnevi tudi jaz dala na plan temo o vozičku iz paketauser posted image .
sicer ne vem zakaj se ti odločaš za ta paket, ampak meni se zdi cena ( 57.000 sit ) zelo ugodna. gledala sem podobne vozičke že v baby centru in arielu, pa se za ta denar težko kaj pametnega dobiuser posted image ...
je res da je voziček med pomembnejšimi pripomočki za dojenčka in se zato splača dat malo več denarja, ampak meni je tisti modrorumen voziček iz paketa ful všeč ( imam pa problem zarad majhnega prtljažnika - daewoo matiz ). tako da se za ta paket še nisem odločila 100% ker zaenkrat še zbiram prednosti in slabosti user posted image
no poglej si še mojo temo, voziček iz paketa, mogoče ti bo kaj pomagala user posted image

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Paket za novorojenčka D
20.4.2006 20:40:49   
lol
Ta voziček je precej neroden in težak,pa še koles ne moreš obračat.Jaz sem raje vzela denar in kupila nov voziček v arielu lanski model(je bil znižan ker ni več v modi,je pa hauckov)

(odgovor članu skip)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Paket za novorojenčka D
20.4.2006 21:19:32   
anjaa
zanimivi so tudi vozički v kikiweltu, od haucka. kombinirani imajo cene okoli 115 evrov + poštnina. jaz sem si enega že "ogledala", je pa res da so stari modeli, enega izmed njih je uporabljala moja soseda pred 2 letoma. in v istem vzorčku kot je voziček imajo tudi hojico, stol za hranjenje, preprogo, ležalnik, posteljnino ... tako da imaš komplet. zanimivo in poceni uglavnem user posted image

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Paket za novorojenčka D
21.4.2006 8:38:54   
skip
Hvala vsem za vaša mnenja in sorry - sem šele potem videla, da je samo malo nižje že odprto isto vprašanje. Sem prebrala vse odgovore in jih bom dala prebrati možu - mislim, da bo imel zadnjo besedo pri izbiri on, ker se bolj spozna na tehniko in kakovost materialov, jaz bi izbrala samo glede na lepoto user posted image . Časa je še več kot dovolj, sploh še nisva šla po trgovinah (sva samo malo brskala po spletnih ponudbah), me je pa zanimalo o tem vozičku, ker se tudi meni zdi precej ugodna varianta glede na to da sva trenutno bolj na tesnem z denarjem. Vendar imava bolj majhen avto, tako da bova morala res dobro vse premeriti in poiskati 'ta pravi' voziček.

Lepo se imejte in hvala.

(odgovor članu skip)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?