|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   se sploh ne znajdem več na tem forumu
11.4.2006 15:59:37   
ninci
pred kakim letom sem se še kaj dopisovala, zdaj pa je čisto spremenjen!!!!!
no pa saj je fleten ampak povejte mi:
-slikic ni nič več zraven?
- kako se nosečke pofočkate?
-se še kaj spremljate katera bo kdaj rodila?
-a je ribica rr še kaj aktivna tukaj?
-aja bdv mi bomo še enkrat pestvali baje novembra.
ja pa lep pozdrav za zdaj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: se sploh ne znajdem več na tem forumu
11.4.2006 16:08:41   
Anonimen
Najprej čestitke za user posted image  user posted image user posted image user posted image , forum se je pa res raztegnil....jest sem pozabla svoje geslo in up. ime, pa sem se kar pod druzga prjavla po 1 letu in sem bila tud jest šokirana, da se je vse skupi raztegnilo....sej se navadiš, sam mal morš pogruntat, pa kar not padešuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninci)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: se sploh ne znajdem več na tem forumu
11.4.2006 16:09:48   
kapesanta
napišeš odgovor na "Seznam nosečk (11.4.)" na Čvekanju in vpišeš svoj PDP in kje boš rodila. Moderator te pa potem doda na seznam.
(jaz sem prvič uspela falit user posted image )

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu ninci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: se sploh ne znajdem več na tem forumu
11.4.2006 19:01:09   
puncica
-slikic ni nič več zraven?

Slikice so še, sam sama si jih moraš naložiti kot avatar v moj profil

-kako se nosečke pofočkate?

Greš na forum Čvekanje v pričakovanju (KLIK) poiščeš temo Seznam nosečk (??.??.) (KLIK) in je vedno na prvi strani in se pofočkaš, počakaš en dan in si na seznamu

-se še kaj spremljate katera bo kdaj rodila?

Ja to se lahko spremlja na na seznamu nosečk, ki ga urejam.

-a je ribica rr še kaj aktivna tukaj?

Ja je aktivna ampak bol malo, zakaj bo ona sama napisala, mogoče če jo privat vprašaš.

-aja bdv mi bomo še enkrat pestvali baje novembra.

ČESTITKE user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ninci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: se sploh ne znajdem več na tem forumu
11.4.2006 23:14:05   
Anonimen
WB!user posted image  

Se sem tukaj, ja :)

Cestitke,

Riba

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: se sploh ne znajdem več na tem forumu
12.4.2006 0:16:45   
Anonimen
A si ti ta prava Ninci?
A to pomeni, da bomo imeli še enega dojenčka v familiji?
Al' je še kakšna Ninci na RR?

(odgovor članu ninci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: se sploh ne znajdem več na tem forumu
12.4.2006 13:03:45   
ninci
user posted image NE MOREM VERJET!!!user posted image
kako hitro si me najdla!!!!
ojej
:)
ja no test je pokazal dve črtice, pa saj smo itak tko hotli! itak ne bi mogla dolgo skrivat.
samo za ime sta naju malo zafrknila, ker če bi bil še en fant sva mu hotla robert dat imeuser posted image zdaj se pa še zmišljujeva, mogoče bo pa punca ne?
kako pa kaj ti pa tvoja fanta?


_____________________________

...it's a wonderfull wonderfull life no need to cry...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: se sploh ne znajdem več na tem forumu
12.4.2006 13:11:54   
ninci
no punce hvala za enkrat, mi je že malo bolj jasno vse,
moram si čas vzet pa malo več prebrat pa bo.
se bom pa še večkrat kaj oglasila, lep sončen dan še naprej!

(odgovor članu ninci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: se sploh ne znajdem več na tem forumu
13.4.2006 1:51:59   
Anonimen
Se opravičujem... user posted image user posted image user posted image ... FBI dela svoje... user posted image user posted image user posted image

Mularija je pa cool, seveda. Sorry za Roberta, ampak sva vaju pa s Kamikazo (moj dragi je tukaj na RR Kamikaza) malce prehitela. user posted image user posted image user posted image  Si bo treba nekaj drugega izmisliti... Lepo prosim, da ne bo David, če bo fantek, in da ne bo Manca, če bo punčka... To je že rezervirano za naju... user posted image user posted image user posted image

Ej, a veš, da ima Dario tudi hčerko? Loreno. Rojena februarja. Sva šla s Kamikazo ravno to soboto v Zagreb k njemu na obisk. Madonca, je cortkana... Bajsika pa ravno tako, kakor vsi dojenčki v "naši" familiji... user posted image user posted image user posted image

Kdaj imaš pa rok, bejba? Da začnemo šparat za darilo... user posted image user posted image user posted image  Bom tokrat jaz vzela kontrolo v roke, ker Kamikaza itak vse pozabi... Saj sta videla, kako je bilo pri vašem ta prvem, ne? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninci)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: se sploh ne znajdem več na tem forumu
13.4.2006 8:06:50   
ninci
no, naj te najprej poučim: Dario, je žlahta (pomojem) po mamini (Dragičini) strani, Mario pa po Juretovi strani.
Daria jes ne poznam, ma pa Mario po strani od njegove mami tolk bratrancev pa sestričen da se mi zrola. Pa se navadiš. je pa user posted image težko!
v glavnem user posted image za to da vam lavfa, in potrudi se da čim bolj uživaš, ker tole prvo leto ekspresno hitro mine in karnaenkrat si v službi in tuhtaš kaj tvoj pišanc dela.
mi bomo šli dol na vikend verjetno za prvomajske vi greste kaj? naš 2.user posted image , pa naj bi privekal okoli 25.11.--- tri strelce bom mela doma!!! hudo! vi se pa lahko tudi kaj prej že oglasite, uradno Jureta še niste prišli pogledat:) tako da ste dobrodošli!
lp n.


_____________________________

...it's a wonderfull wonderfull life no need to cry...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: se sploh ne znajdem več na tem forumu
14.4.2006 5:52:31   
Anonimen
Ninci, pri nas ni nič uradnega, vse je neuradno... user posted image user posted image user posted image  Saj je bilo vaše dete pri nas na kofetu, a ne? Ne moreš verjet, kolk sem ga bila vesela - vse pasje dlake mi jepobral s tal... user posted image user posted image user posted image  Še tri dni mi potem ni bilo treba pometat... user posted image user posted image user posted image  No, ja, ampak ker ste prišli na začetku pomladi, ko cuckom izpada dlaka, je verjetno že prej izgledalo, kakor da cel teden nisem pometala, a ne? user posted image user posted image user posted image

Kar se pa tele familije tiče, v katero sva priženjeni - mater, toliko jih je, da ni šans, da bi si jaz vse po imenu zapomnila... user posted image user posted image user posted image  Ponavadi sploh ne vem, h komu gremo na obisk... pač ena teta al pa en bratranec... user posted image user posted image user posted image  Šele ko pridemo tja, ugotovim, da ne poznam ksihta... Potem si jih pa poskušam po lokacijah zapomniti - Vevče, Bežigrad itd... user posted image user posted image user posted image

Za 1. maj pa še ne vem, kako bo... Če nama bo s Kamikazo uspelo, da plačava prvi obrok za avto pred prazniki, potem ga bova dobila in gremo lahko dol... Drugače je pa s prevozom sranje... Tašča gre danes dol (Velika noč) in bo ostala do konca prvomajskih... Gre s svojim avtom, pa še neke stvari za hišo bo peljala, ker bo dol večinoma delala... Vesna in tast gresta tudi danes, ampak potem gresta v nedeljo nazaj, ker tast dela... Potem 28. aprila, v petek, pa Vesna pobere tasta in gresta dol, mi smo pa štirje in ni prostora v avtu... Škoda nam je pa crknila (cajt je bil že)...

Tako, da... če dobiva avto, gremo vsi, v nasprotnem primeru gre pa samo Kamikaza z Vesno in s tastom, jaz pa z mularijo ostanem doma... LUKSUZ!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninci)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?