|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko poje 5-mesečnik?
5.4.2006 15:58:46   
Pikica76
Mi smo počasi začeli z uvajanjem s 4 mesecem in naš mali zelo lepo je. Edino zdi se mi, da kr dost poje in sicer če mu delam kašico poje eno jabolko in eno hruško (no sicer jaz to bolj tko obrežem, da več jabolčka stran vržem), če pa jeva zelenjavni obrok pa poje en korenček in eno manjšo bučko.

A se vam zdi to preveč?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko poje 5-mesečnik?
5.4.2006 16:07:33   
tincci
Po moje ni preveč, je pa dosti. Midve pojeva tretjino banane ali max eno majhno jabolko ali tretjino korenčka ali bučke. Eno Hippovo malo kašico (125g) ima za trikrat! user posted image

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko poje 5-mesečnik?
5.4.2006 16:11:16   
Pikica76
tincci a se po obroku še kaj dojita?

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko poje 5-mesečnik?
5.4.2006 16:23:48   
Anonimen
A se to tebi zdi preveč  user posted image ?
Moj je še 2x več pojedel.
Sedaj pri 1 letu,poje več kot jaz,pa kaj hočem.Naj se otrok naje.
težo ima pa idealno,pred kratkim 9,5 kg,star pa 1 leto.
otrok bo že nehal jesti ,ko mu bo dovolj

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko poje 5-mesečnik?
6.4.2006 15:51:01   
tincci
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica76

tincci a se po obroku še kaj dojita?


Ja, seveda, poje par žličk, potem pa dojenje. Nimava še samostojnega obroka pa ga očitno še nekaj časa ne bova user posted image

Pa glede na težo tvojga tamauga je po moje to čist normalno. Naši gre pač bolj počasi pa raje še joška.


< Sporočilo je popravil tincci -- 6.4.2006 15:52:19 >

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko poje 5-mesečnik?
10.4.2006 20:21:51   
Minka Pobalinka



Moj poje eno srednje jabolko + banano.. ali pa taveliko hippovo kašico.



(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko poje 5-mesečnik?
14.4.2006 13:17:00   
Teni_
Kaj pa naj jaz rečem, ko Nika poje celo kupljeno (malo) kašico in 180 ml (oz. že malo več) mleka čez? Meni je to ogromno, glede na to, da je Teja tako malo jedla.

Ampak redi se pa čisto normalno, nič preveč. Torej, če bi ji dala manj, bi se labše redila. Po  moji tumasti logikiuser posted image .

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?