|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako shujšati po porodu-ne dojimo več!
9.5.2006 11:49:15   
kosib
¨Lep pozdrav!

Mene pa zanima, če ima kdo kakšen predlog oz. mnenje, kako naj malo shujšam po porodu...ko sem bila noseča, sem se zredila za kar presneto kg...sedaj pa je moja pipika že stara 2 meseca in teden dni..ne dojimo se več, in sedaj bi se rada malo spravila k sebi, da bi izgubila nekaj kg...najbolj me moti moj trebuh, ter pa bedre..in pa malo ritke:)

Prosim pomagajte mi, če že ima kdo kakšne izkušnje s tem-...(hrana, telovadba...delo) ..???

Hvala

Barbara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako shujšati po porodu-ne dojimo več!
9.5.2006 12:10:29   
Mišek06
Oprosti, ampak upam da nisi nehala dojiti zaradi hujšanja, da boš poleti lepše postave.

(odgovor članu kosib)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako shujšati po porodu-ne dojimo več!
9.5.2006 12:28:20   
renan
najbolj gredo kile dol ravno z dojenjem, saj telo med nosecnostjo za to kopici rezerve. drugace pa telovadba, veliko gibanja, trebusnjaki, nic sladic in zmerno jesti.

lp, Renan

(odgovor članu kosib)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako shujšati po porodu-ne dojimo več!
9.5.2006 12:42:03   
kosib
ne ne, to pa ne, na to pa sploh nisem pomislila,..halo...ma ni poletje toliko vredno, kot pa moja bebika...

ne, problem je v tem, da ko sem bila v porodnišnici, sem imela toliko mleka, da je kar teklo, ponoči sem imela čisto mokro haljo...nikica me je toliko izpila ali kako se naj lepše izrazim, izsušila...da ko sem domov prišla, sva se še 3 tedne dojile...tam nekje,,,na kar je mleko bilo fertik!

hvala

_____________________________

Barby

(odgovor članu Mišek06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako shujšati po porodu-ne dojimo več!
10.5.2006 18:09:30   
Anonimen
hm...

fora hujšanja: zmanjšati vnos kalorij oz. povečati potrošnjo kalorij. Najboljše pa oboje hkrati. 

1. zdravo jesti in piti
2. pravilno pripraviti prehrano
3. pa gibati se
4. imeti zajtrk, večerjo pa pred 18. uro


(odgovor članu kosib)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako shujšati po porodu-ne dojimo več!
12.5.2006 19:35:27   
Anonimen
Jaz sem se med nosečnostjo zredila 25 kil, pri porodu jih je šlo dol 15, z dojenjem pa nisem izgubila niti grama! Polno sem dojila 2 meseca, potem delno še 1 mesec, nakar mi je mleka čisto zmanjkalo, kar sem izkoristila za hujšanje (da ne bo še zame katera pomislila, da sem zaradi hujšanja ukinila dojenje), ker sem se res slabo počutila v svojem telesu. Zdaj hujšam po ločevalni dieti, cca. 3x tedensko telovadim - na sobno kolo grem za 20 minut, potem pa še raztezne vaje, trebušnjaki in vaje za rit. V 1 mesecu sem izgubila 6 kil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako shujšati po porodu-ne dojimo več!
16.5.2006 20:24:50   
amy26
Jaz sem imela po porodu 5 kg še viška, malčka še vedno dojim kile pa nikakor niso hotele dol vedno se je gibalo +-1kg, pred 14 dnevi sem začela z ločevalno dieto in sem končno že zgubila 3kg pa še nameravam. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako shujšati po porodu-ne dojimo več!
17.5.2006 14:24:29   
KBM
Jaz sem tudi v ponedeljek začela z ločevalno dieto in upam da mi bo uspelo!!!


Lep dan vam želim

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Z dojenčkom na plažo - 10 genialnih trikov
Preverite te genialne trike, ki vam bodo počitnice z dojenčkom na morju pošteno olajšali in vam tako pomagali ustvariti ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?