|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Partner pri porodu-brez šole
2.5.2006 13:57:17   
Anonimen
Zanima em če je partner lahko pri porodu, če nihče od naju en bo imel opravljene šole za starše? Koliko plača in kako je s tem v Postojni?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Partner pri porodu-brez šole
2.5.2006 14:06:08   
Anonimen
sevda da je lahko.
koliko je v postojni ne vem.V mestu je bilo 6 tisoč sit

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Partner pri porodu-brez šole
2.5.2006 14:23:35   
mojca75
Mislim da te v Postojni nihče ne vpraša če imaš šolo, plačaš pa pri odhodu (odpustu matere) in mislim da je prisotnost 4.000.
Sicer pa si vse lahk prebereš na njihovi spletni strani, res majo vse info tam in zelo lična je! Za razliko od Ljublhanske porodnišnice!

Mojca

PS: vprašaj me čez par dni, pa ti povem iz lastnih izkušenj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Partner pri porodu-brez šole
2.5.2006 14:40:58   
Hana06
Januarja letos sem rodila v Postojni. Sicer so naju vprašali ali sva hodila v materinsko, ampak mislim da ni obvezno.

Aja, plačal pa je 4000 sit za prisotnost ob porodu.

Čim lepši in lažji porod ti želim in mislim, da boš zadovoljna z izbiro porodnišnice...vsaj jaz sem bila ZELO.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Partner pri porodu-brez šole
2.5.2006 14:46:10   
kofetek2010
v PO ne potrebuješ šole za starše, plačaš le 4.000 sit za prisotnost user posted image  očeta pri porodu user posted image

(odgovor članu Hana06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Partner pri porodu-brez šole
2.5.2006 21:02:59   
tinatona
V Ljubljani žal ne more it. Edino če gre samo na 3urni tečaj, pa bo dobil potrdilo.

LP

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Partner pri porodu-brez šole
2.5.2006 21:04:03   
Jančika_
Tudi v Celju ne potrebuješ potrdila - sem vprašala sestro Pavlino, ki vodi MŠ (midva namreč v drugo seveda ne bova hodila v MŠ, pa me je skrbelo zaradi potrdila; pred dvema letoma ga je kao bilo treba imet, čeprav se ne spomnim, da bi ga kdo pogledal).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Partner pri porodu-brez šole
2.5.2006 21:04:33   
lelaval
V MB je lahko prisoten - brez plačila (zaenkrat).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Partner pri porodu-brez šole
4.5.2006 11:41:50   
Sandra*
V lj plača 4000 če opravi materinsko šolo, če pa ne pa 6000!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?