|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KLOMIFEN?
17.5.2006 13:58:07   
trma79
Rada bi imela več informacij o Klomifenu.
Kaj vpraša ginekologinja? Kdaj se odloči za Klomifen?
Kako je potem treba user posted image user posted image ? Kolikokrat, na koliko časa?
Kako dolgo ji je treba jemati?
Kolikšna je možnost za dvojčke? So lahko potem kakšne komplikacije?


O stranskih učinkih sem že brala na tem forum.

Hvala!!!user posted image  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KLOMIFEN?
17.5.2006 20:25:07   
saša80
živjo..naj ti odgvorim... ginekolig predpiše klomifen za spodbujanje ovulacije. odnose pa je treba imeti čim večkrat med času jemanja klomifena, saj nikoli ne veš kdaj bo prišlo do ovulacije..pri meni je zdaj prišla ovulacija en dan po zadnji tabletki..tako da je treba kr aktiven bit.... kako dolgo jih boš pa jemala, to ti pa ne znam povedat, ampak   jemleš jih s presledkom..ž
ja možnost za dvojčke je večja kot pri naravni zanositvi...


držim ti pesti, da ti bo uspelo brez pomočjo klomifena zagledat user posted image user posted image user posted image user posted image

lp saša

(odgovor članu trma79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KLOMIFEN?
17.5.2006 20:58:15   
jasny
Živjo!

Meni je ravno danes ginekologinja predpisala klomifen. jemati moram 2 tableti na dan od petega pa do devetega dne ciklusa. Mi je rekla, da se moram v času jemanja vzdržati odnosov, potem pa najmanj vsak drugi dan.

Meni jih je dala zaradi policističnih jajčnikov. Mislim, pa da se ne moreš kar sama odločit da bi jih rada imela (tablete). Ginekolog se odloči kdaj ti jih bo dal.

Lp, jasny

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KLOMIFEN?
18.5.2006 19:59:47   
trma79
Jasny in Saša80

Hvala za informacije. Ja, si tudi jaz brez njega zelim user posted image , ampak sem tako nestrpna...tako zelo si zelim...Pa saj to vse tu veste.
Imam tak hecno vezo...mislim, saj ni smesno, sploh ne, samo...je tezko user posted image  vsak ali vsak drugi dan. Potem pa je vse bolj odvisno od urnikov. In srecnih nakljucij. In veliko kombiniranja in tuhtanja...
Papa

(odgovor članu jasny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KLOMIFEN?
18.5.2006 20:08:45   
Heli1
Pozdravljen vse,

Naj vam bo malo v spodbu po sedmih letih truda mi je uspelo zanositi s pomočjo klomifena in IUI v prvem poskusu. Tudi dve moji prijateljici sta zanosili s pomočjo klomifena. Sedaj imama že 10 let staro deklico. Ko pa sem poskušala ponovno sem šla pa skozi 3x IUI, 2x ET in eskimčke pa mi ni uspelo. Ne obupati vzstrajajte. Vsem želim čimprejšni prikaz dveh črtic.

(odgovor članu trma79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KLOMIFEN?
19.5.2006 12:15:57   
trma79
Punce, pa še nekaj..
Glede na to, da že dobro leto ne gre in ne gre, kljub rednem user posted image ... Na kakšne preiskave me lahko pošlje G?

(odgovor članu Heli1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KLOMIFEN?
22.5.2006 7:44:10   
Smrekica
Trma79,

Jaz sem dobila le napotnico za Leonišče, kaj bom pa tam morala dati skoz bom pa videla. Se s tem ne ukvarjam, saj ko bom na vrsti mi bo vse jasno.

(odgovor članu trma79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?